Dwa miesiące temu zakupiłem Redmi Note 4, wszystko było ok, do czasu wykonania hard resetu (bodajże wipe). Oczywiście wykonałem kopie zapasowe, zapomniałem jednak o wyłączeniu Xiaomi Cloud. I tu właśnie jest problem. Nie przypominam sobie, żebym zakładał jakiekolwiek konto Xiaomi, jak się później okazało, takie konto zostało utworzone, a ja nie znam do niego hasła, przez co, telefon zatrzymuje się na zakładce "zaloguj się na konto Xiaomi" i nie przechodzi dalej. Wyświetla jakieś (niepełne) ID i kod do przekazania obsłudze klienta, celem odblokowania. Proszę o pomoc, co dalej ? Czy serwis, czy można zrobić to samemu ? Telefon nowy, kupiony w sklepie, miał aktualizację MIUI.