Jump to content

Jakub Kołodziejczuk

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9

Recent Profile Visitors

500 profile views

Jakub Kołodziejczuk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. A wiesz czy da się wywalić aplikacje całkowicie z uśpionych, bo mam wyłączone oszczędzanie baterii itd dla Asphalta a dalej się tam wyświetla.
 2. Tak ale co mają do rzeczy temp do działania aplikacji? Jak zainstalowałem na chwilę to miałem chyba po 34 czy 35 C. Myślisz żeby sprawdzać w czasie grania? Jakie temp byłyby za wysokie?
 3. Możesz też dla danej gry zwiększyć czułość dotyku, zwiększyć kontrast i wyznaczyć obszar nie reagujący na dotyk. Dzięki za pomoc, protestuje. A wiesz może czy da się tą apkę usunąć z uśpionych całkowicie?
 4. A co ma do rzeczy soft i te ustawienia w zasadzie do tego że na Snapie 855 jakaś gierka źle działa? Nowy telefon więc soft stock a na Asphalta mam Oszczędzanie baterii(zalecane) też ustawione stockowo. Wiesz nie siedzę na takich forach 24/7 więc mogłem nie wiedzieć że takie info jest potrzebne, chociaż na innych forach widziałem że ludzie potrafią się o takie rzeczy normalnie dopytać wręcz zabijając pytaniami autora posta więc nie wiem w czym problem.
 5. Witam, czy ktoś też ma problem z grą Asphalt 9? Gram na możliwie najwyższych ustawieniach w Game Boosterze, w samej grze zmieniłem na Performance i zdarza się że aplikacja zamyka się w trakcie wyścigu albo przy próbie uruchomienia.
 6. Gra potrafi się wyłączyć w czasie grania albo jej uruchamiania, macie też ten problem?
 7. Czy ten plik jest w Xiaomi Mi Max 2 czy Mi6 bo ciężko się połapać po tych słowach kluczach? Jeśli tak to da się odnaleźć ten plik?
×
×
 • Create New...