Jump to content

wojtiz

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wojtiz

 • Rank
  Nowy
 1. Ja odblokowałem bootloader właśnie za pomocą wspominanej tu przez Antyhaker metody opisanej na XDA (https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/how-to/solved-bypassing-360h-wait-to-unlock-t3791083). Na początku nie chciało iść i już ze dwa dni z 360 h upłynęło, ale jak zresetowałem licznik i odliczanie 360 h rozpoczęło się od nowa, to powtórzyłem próbę. Trzeba pamiętać, żeby przy logowaniu się na drugim koncie skorzystać ze starszej wersji miflash_unlock (ja korzystałem z wersji 2.2.624.14, co wyczyściło mi telefon do ustawień fabrycznych, ale odblokowało bootloader).
 2. To chyba coś przegapiłem -żeby uzyskać uprawnienia ROOT-a ( wgrać Magiska) można skorzystać z oryginalnego recovery ? Jeśli zainstaluję ręcznie paczkę MIUI 9.5.13.0 przez TWRP, to czy nie wyczyści mi moich danych i ustawień ? Co się może podziać, jeśli uruchomię aktualizacje przy TWRP ? Mam wrażenie, że po pojawieniu się aktualizacji telefon sam już próbował ją zainstalować (mam ustawiony restart telefonu w nocy i zamiast budzika , rano zobaczyłem TWRP -jakieś nietypowe działanie musiało to TWRP załadować zamiast ponownie uruchomić system po restarcie).
 3. Witam, pojawiła mi się ostatnio informacja o możliwości aktualizacji do MIUI 9.5.13.0 . Czy po instalacji Magiska mogę bez obaw zainstalować nowe MIUI z OTA ?
×
×
 • Create New...