Jump to content

voymagnusson

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About voymagnusson

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4 64GB
 1. Masz rację, biję się w pierś, moja głupota Tak jak napisałem - udało mi się rozwiązać problem - tak jak napisane w cytowanym przez Ciebie artykule wszedłem do Mi Recovery. Tyle, że nie wgrywałem nowego roma przez update.zip, a włączyłem starszą wersję z partycji nr 2 - w tym przypadku była to wersja z romem MIUIPolska, które chciałem zastąpić. Sorki za problemy i zamieszanie. Czy w związku z tym, iż na partycji pierwszej jest fake'owa wersja systemu (niedziałająca) to muszę ją teraz jakoś "wyczyścić" ?
 2. Niestety, ale narobiłem sobie teraz niezłego bigosu Tak jak rozmawialiśmy, postanowiłem przywrócić jednak wcześniejszy rom MIUI (ten który jest zainstalowany po przyjściu z XFS). Z tym, że zainstalowałem tę wersję: http://en.miui.com/download-240.html ( Author: MIUI Official TeamVersion: V6.3.10.0.KXDCNBL (MIUI6) Size: 360M) Wiem, że dałem strasznie ciała - telefon się włącza, system startuje, ale nie wykrywa karty sim i dość szybko się wiesza i restartuje... co z tym mogę teraz zrobić? EDIT: Uffff, skorzystałem z Mi Recovery i przywróciłem wcześniejszą wersję systemu (MIUI
 3. Sorry - nie chciałem nikogo tutaj urazić. Dla mnie ten font wygląda brzydko, oryginalny bardzo mi się podobał. Ale to już kwestia gustu, więc nie ma o czym dyskutować.
 4. Ok - więc to moja wina (brak doświadczenia). Czy jest "rozsądniejszy" sposób podmiany fonta?
 5. Zainstalowałem rom MIUIPolska (MIUIPolska_cancro_5.3.13_v6-4.4), ale niestety zrozpaczony czcionką serwowaną w naszym romie, postanowiłem przywrócić oryginalne fonty z MIUI, a więc: Miui-Regular.ttf Miui-Bold.ttf W tym celu rozpakowałem powyższego zipa, podmieniłem te dwa fonty, z powrotem spakowałem do zipa i podrzuciłem do mojego Xiaomi Mi4. Niestety próba instalacji romu (robię tak jak wcześniej) otrzymuję komunikat: Aktualizacja nieudana - nie można aktualizować w tym momencie
 6. Wgrałem przed chwilą MIUI Polska i potwierdzam - ta czcionka to jest niestety porażka!
 7. U mnie w ogóle nie pojawiają się te "pływające kółeczka" (kojarzę je z mojeczego wcześniejszego telefonu - HTC). Tylko na pasku pojawia się ikona:
 8. Sprzęt: Xiaomi MI4 Miui 5.2.27 W przypadku nadejścia wiadomości na pasku pojawia się notyfikacja od Messengera, natomiast po rozwinięciu listy powiadomień i kliknięciu na nową notyfikowaną wiadomość nie jesteśmy przenoszeni do Messengera. W przypadku pozostałych aplikacji wydaje się, że notyfikacje działają prawidłowo. Czy to powszechny problem i czy ktoś znalazł rozwiązanie?
 9. Od co najmniej kilku dni (nie wiem jak było wcześniej) Xiaomi Mi4 w wersji 64 GB jest dostępny na ibuygou jedynie w preorderze: KLIK Mam kilka pytań odnośnie tej formy zakupu: 1. Czy zakupując preorder trafiam na jakąś listę oczekujących? Zakładając, że ktoś kupił w preorderze miesiąc temu, a preorder dalej wisi bo nie ma tego telefonu w otwartej sprzedaży (magazyn jest pusty), to czy jest możliwe, że taka osoba już telefon dostała? Czy może fakt, że na stronie jest tylko preorder oznacza, że ten telefon jest niedostępny i wszyscy czekają? 2. Jako, że pewnie nie mam żadnej gwarancji,
 10. Ok - czyli trafiłem na kiepski moment. Pewnie nie orientujecie się, jak długo już taki stan rzeczy trwa (że wisi sam pre-order) ?
 11. No właśnie pre-order znalazłem - tylko jak go rozumieć? Pewnie nie ma żadnej pewności, czy będzie dostępny za 10 dni, czy za 2 albo 3 miesiące (co byłoby słabe) ?
 12. Jestem zainteresowany modelem 64 GB w białej wersji kolorystycznej. Przeczytałem cały ten wątek i o ile wiem, że na LTE nie ma co liczyć (spoko - nie zależy mi), to nie potrafię znaleźć modelu z 64 GB (WCMDA) na ibuygou - jest z tym teraz jakiś problem? Ktoś się orientuje, jak długo taki stan może potrwać?
×
×
 • Create New...