gemtin

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About gemtin

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Próbowałem, niestety bezskutecznie. Napisałem email do supportu, świetnie wydane 1600zł na telefon który jest zablokowany.
 2. Cześć, mam identyczny problem z tym że: 1. nie odblokowywałem botloadera 2. moje konto nie jest skojarzone z FB I niestety klikanie cały czas w zaloguj się nic nie daje, jakieś inne pomysły?
 3. Dziękuję, to jest dokładnie ten sam problem. Zabieram się za lekturę.
 4. Cześć, kilka dni temu chciałem wykonać format telefonu, by to wykonać musiałem zalogować się na swoje konto - niestety po 2 wpisanych złych hasłach zdałem sobie sprawę że je zapomniałem. Rozpocząłem więc na telefonie proces przywracania hasła, przeszedł pomyślnie ustawiłem hasło ale dostałe komunikat "Too many sign in attempts. Try again later." Dodam że na komputerze mam to samo. Odczekałem 15 min tak jak jest napisane w FAQ - dalej to samo, odczekałem 24h - daje to samo, zmieniłem hasło - dalej to samo, odczekałem znów 24h - dalej to samo. Podsumowując nie mogę za żadne chiny zalogować sie na konto Mi. Generalnie nie zalezy mi na nim jakoś wielce bo mogę założyć nowe, ale nie moge usunąć starego z telefonu przez co nie mogę go także przywrócić do ustawień domyślnych i ciągle wyskakuje mi komunikat z prośbą o podanie hasła które jest za każdym razem niepoprawne..... Ręce opadają. Czy ktoś jest w stanie mi jakoś pomóc?
 5. Cześć, gdzie polecacie kupić hulajnogę? Nie ukrywam że najlepiej w Polsce by mieć jakąkolwiek gwarancję + chciałbym kupić ją na kilka rat (~5). Wybór z tego co widzę jest praktycznie zerowy, hulajnogi nigdzie nie ma, a jak już jest to za 2.5k...