maverick79

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About maverick79

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chcałem rozwiać twoje wątpliwości i sam byłem ciekawy ustawiłem na region polska. Polaczył się za drogim razem. A czy coś to zmienia to nie widze raczej różnicy ale jak jest to niech jest na pl niż Singapur czy midland china jak na początku miałem. Odkurzacz kupiłem gdzies ze sklepu internetowego w Polsce. Jadnak pewnie był ściągnięty z Chin. Gadał po chińsku zmieniłem na angielski.
 2. Floevac czy jak go zwał bo nazwa też jest bez komentarza może mi się nie podobać choć by z tego względu że powinna być mapa po włączeniu programu a nie ze musze ja szukać. Może program ma wile przydatnych funkcji jak piszesz ze mozna zmienić w nim fimeware. Nie wiem za krótko w nim byłem nie podoba mi się nawet wizualnie. Co do softu to może masz rację że każdemu odpowiada co innego. Może pozostaje testować po koleji? A wrazie co zrobić faktory reset. Ale to dużo czasu zajmie testowanie itp. Mam pytanie na które dalej szukam odp. Co daje zamienia regionu i czy coś da jak zmienię na polskie? Mam teraz ustawiony Singapur.
 3. Pomijając strefy bo tak nie wiem jak to zrobić i czy się w to bawić zrobielm faktory restet. I jedna aktualizacje do 3.3.9 003452 serwer Singapur. Powrót do bazy błyskawiczny może sprząta troche lepiej niż na 3.5.4 004004. Nie wiem czy aktualizować kolejna żeby coś nie było gorzej. Czy ktoś ma jakąś sprawdzone fimeware do wersji 1? Przez co to aktukizawac mi home bo w mi home nie ma wyboru fimware. Ten cały flocav mi w obsłudze się nie podoba nie wydać odrazu mapy. Kolejny raz mam pytanie odnośnie regionu. Czy serwer polska będzie chodzikil na mi home? Co da zimna regionu z Singapur na polskie? Może ktoś odpowie
 4. To w wersji 1 odkurzacza można miec strefy na stałe? Co do języka pl po co się bawić w to jak odkurzacz wypowiada 3 może 4 wyrazy w dodatku po angielsku można to zrozumieć i lepeij brzmi.
 5. Witam. A ja pokusilem się na instalację 3.5.4 004004 i nie nie jestem zadowolony właśnie dłużej szuka u mnie bazy kręci się wkoło kilka sekund. Mam też wrażenie że gorzej sprzata mniej logicznie. Zainstalowane przez mi home serwer zmieniłem na singapore z midland china żeby zobaczyć czy są nowe aktualizacje. Ale ta jest u mnie najnowsza. Wersja odkurzacza 1.Zainstalowalem też flovevc. Mam pytanie. Są tam fimeware czy mogę przywrócić do wczesnej jaka miałem 3.3.9 00193 albo czy ktoś może polecic wersję która najpiej jego zdaniem dziala???? I jak do niej wrócić????. Czy zostać na serwerze singapore czy mindlad china czy jakoś europejski zmienić co to za różnica????
 6. Witam. Mam robota w wersji 1 mi robot vacuum chyba 3 lata. Od początku na oryginalnym firmware 3.3.9 003194 i naszło mnie aby zaktualizować do nowzej. Choć nie wiem czemu te aktualizacje maja sluzyc zaywaczaj psują niż pomagaj. I tak jak myslem mam wrażenie że robot sprząta gorzej. Np posprzata przybudowke nie do końca i jedzie do wc późnej tam wraca. Troche to nie logiczne. Coś aktualizował aż wkoncu pokazał że jesy aktualne 3.5.4 004004. Zauważyłem też że dluzej szuka jak wraca do bazy. Wczesnej powrót i odrazu jechał teraz się rozglada będąc 2 mettry od stacji dokujacej ale 5 może 7 sekund i wraca. Mam na reginine midland china. Działa też na Singapurze nie wiem czy na Polsce czy Europie bo nie sprawdzałem. Mi home mam 5.5.30 jest niby nowsza ale chyba są z nią problemy jak czytalem. Moje pytanie czy da się wgrać jakąś inną wersję która dziala najpiej? Czy sprząta dobrze szybcej i bardzej logicznie jak tak to jak? Podobno można zrobić rstet factory co przywraca fimeware do ustawień fabrycznych jak to zrobić i czy jest bezpieczne czy ma to zrobic czy zostać na tyej wersji 3.5.4 004004? Jaki regin ustawić czy midlad chyina Singapur czy inny jakiś europejski? Czy aktualizowac mi home do wresji 5.6.46 nowszej czy coś zmienia polepsza? CZY ROBIC FAKTORY RESET CZY ZISTWIC I CZEKAĆ NA NOWA AKTUALIZACJE. Co to jest flovewac?? Podobno do obsługi jak mi home i można wgrywać różne fimeware. Czy w wersji 1 można zapisywać mapy i gdby się skasuje podczad nowego sprzątania można kierować do stref. Bo tak tylko mogę gdy mapa jest. Sory za długi post i tel pytań ale nie wglebialem się aż tak w temat i nie wiem czy zostawiać czy coś robić. Mogłem wogle nie aktualizować to bym nie miał powdu do rozmyślań. Mapa ze sprzątamia na dole 67 m po najnowzszej aktualzacji bez łazienki 72 stra mapa na oryginalnym fimeware.
 7. Witam. Ja też nic nie zmieniam i nie aktualizuje mam zone cleaunp w opcjach mogę wybrać strefę ale tylko jak jest pelna mapa o to chodzi? Czy może są już gotowe strefy które można zapisać raz na stałe? Widzę też że jest do pobrania chyba nowa aktualizacja odkurzacza co ona zmienia ? Bo nie chce niczego aktualizować jak wszystko chodzi bez jakiś Google itp. Ponawiam pytanie czy coś nowego wniosła ta aktualizacja moze język polski ? Bo nie wiem czy jest sens aktualizować skoro dobrze chodzi na starym Mi kiedyś narysowal trochę krzywa mapę w odkurzaniu strefowym.I raz też jek się przyjrzałem nie jechał idealnie prosto. Nie dało mi to spokóju i zrobilem reset tylko raz. Jest ok. Przeważnie uruchamia go normalnie sprzątanie wszystkich pomieszczeń i mapy zawsze są proste jeździ dobrze i sprzata też. Taka mała informacja odemnie na starym sofcie.
 8. Witam. Ja też nic nie zmieniam i nie aktualizuje mam zone cleaunp w opcjach mogę wybrać strefę ale tylko jak jest pelna mapa o to chodzi? Czy może są już gotowe strefy które można zapisać raz na stałe? Widzę też że jest do pobrania chyba nowa aktualizacja odkurzacza co ona zmienia ? Bo nie chce niczego aktualizować jak wszystko chodzi bez jakiś Google itp. Ponawiam pytanie czy coś nowego wniosła ta aktualizacja moze język polski ? Bo nie wiem czy jest sens aktualizować skoro dobrze chodzi na starym sofci
 9. Witam. Ja też nic nie zmieniam i nie aktualizuje mam zone cleaunp w opcjach mogę wybrać strefę ale tylko jak jest pelna mapa o to chodzi? Czy może są już gotowe strefy które można zapisać raz na stałe? Widzę też że jest do pobrania chyba nowa aktualizacja odkurzacza co ona zmienia ? Bo nie chce niczego aktualizować jak wszystko chodzi bez jakiś Google home itp.
 10. U mnie nie wiem czy coś mowi gdy zapelni pojemnik na śmieci bo ja czyszcze raczej po każdym sprzatniu. Druga sprawa wersji mi Home na 5.1.30 w zone clean jak zaznaczyłem więcej niż jedną strefę nie dodawał tylko wracał do bazy. Dlatego usunąłem Mi home i wrocielm do wersji 5.1.26.Powiadomienia przychodzą różnie ale reszta dzała jest ok. Z tą krzywa mapa jak piszesz też miałem problem. Odkurzacz w strefowym tylko strefowym odkurzaniu jechał jak by delikatnie w lewo na długich przyjazdach. W clean jechał jak po sznurku. Zrobiłem raset i chyba wsztko jest ok. Z miarka nie chodziłem ale w clean jak i strefowym jedzie prosto jak wcześniej. Ten filtr łatwo się czyści a co jakiś czas przedmucham go pod sprężarka pod ciśnieniem i jest odświeżony czysty.
 11. Moze tak bo mam pokazane w Google play że jest do pobrania. 5.1.3.0. Ja mam starsza. Wsztko dobrze chodzi warto pobrać? Z tego co zauważyłem w mojej chyba powiadomienia porzestaly przychodzić. Może w nowej coś poprawili.
 12. Numery akutykazycji nie ma tylko pisze update all. Czyli nie aktualizować lepiej ????
 13. Faktyczne racja albo 2 na 2. Co do tej wymiany to czyszcze ten filtr opróżnianim pojemniki prawie co każde sprzatnie jescze nie miałem pełnego. Ostanio przedmuchalem sprężarka jest jak nowy. Jest do pobrania jakąś aktualizacja. Czy ktoś pobrał jak działa co wnosi ? Bo nie ma żadnych oznaczeń ani co nowego. Narazie nie pobrałem jak wsztko dobrze chodzi ale może coś poprawia albo jakieś nowe dodatki.
 14. Witam. Zamówiłem ta kamerę głównie do monitoringu na odległość przez internet lte. I tu robi się problem przez internet mobilny są spóźnienia obrazu w jakości HD. W auto chodzi dobrze. Jednak obraz to 640x480 tak samo zdjęcia. Po Wi-Fi obraz w domu w HD chodzi dobrze. Jednak do czego mi 1080p jak nie mogę z tego korzystać. Próbowałem robić reset nic nie pomaga obraz w lte tnie choć prędkość 30 MB a Wi-Fi niecałe 10 MB. Macie może jakieś pomysły? Może ktoś ma ta kamerę jak mu chodzi Hd przez internet mobilny ? Jak nie znajdę rozwiązania to chyba to spakuje i oddam. Kupowałem w x-kom. Jak ma mi tak chodzić to wystraczy tańsza kam 720p. Ogólnie chodzi ok ale to strasznie mnie irytuje i denerwuje. Nie mam żadnego pomysłu jak sobie z tym poradzić.
 15. Po co bawić się w język polski jak ona tylko kilka rzeczy mówi w dodtaku lepiej brzmi to w jezyku angielskim niż polskim. Moza wegrac język już specjalny soft do tego program i tutorial. Choc robi się to na swoją odpowiedzialność. Mam pytanie do czego jest tryb spotclean i co ile wymienacie filtr?