Jump to content

pgrob

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pgrob

 1. Udało się, telefon ożył. Dziękuję za porady i poświęcony czas.
 2. Po wyłączeniu telefonu w komputerze w menedżerze urządzeń pojawiają się: urządzenie wejściowe USB i urządzenie zgodne z HID. Zainstalowałem chińskie MiPCSuite i wgrałem soft z tej strony http://en.miui.com/download-320.html#466 Nic to nie dało nadal nie można włączyć telefonu.
 3. Przez te 10 sekud zanim telefon się wyłaczy to komp wykrywa "Urządzenie MTP USB" i próbuje zainstalować sterowniki. Instalacja kończy się niepowodzeniem bo telefon się wyłącza. W trybie fastboot po wpisaniu komendy "fastboot devices" wykrywa urządzenie "5158ceca7d43 fastboot"
 4. Zrobiłem Wipe Data, ale niestety nic to nie dało. Po włączeniu telefonu pojawia się logo Mi.com i po 10 sekundach telefon się wyłącza. Co jeszcze można w tej sytuaucji zrobić?
 5. Jest "Main Menu" z Reboot, Wipe Data i Connect with MIAssistant
 6. Redmi 4 Pro przestał się włączać. Przy włączeniu pojawia się tylko logo mi.com i telefon się wyłącza. Działa fastboot, ale przy próbie flashowania pojawia się bład "Critical partition flashing is not allowed". Co mogę w tej sytuacji zrobić żeby telefon ożywić, albo co robię nie tak? Nie mam doświadczenia z Xiaomi więc proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...