P_pako

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by P_pako

 1. W telefonie dotyk tak szaleje że najczęściejtrudno obsługiwać telefon.Czasem dotyk działa bez większych problemów,czasem wiele aplikacji samoczynnie włącza się bez kontroli.Dodatkowo nie działają klawisze funkcyjne na dole ekranu włączane dotykiem, środkowy klawisz z czytnikiem linii papilarnych działa.Czasem samoczynnie telefon się wyłącza.Czy macie pojęcie o co może chodzić?
 2. Cenna sugestia, dzięki.Ale u mnie czytnik linii papilarnych działa. Czy sam wyciągnąłeś baterię,i jak ocenić spuchniecie baterii?
 3. Twoim zadaniem jest to wynik uszkodzenia elektroniki,czy może mechaniczne coś uciska na ekran,co powoduje takie problemy?
 4. Stało się to podczas aktualizacji do MIUI9, telefon zaczął pokazywać błędy i nie dokończył jej jak mi się wydaje.Pomyslalem że warto uaktualnienić ponownie,ale nie chciałem ryzykować,aby czegoś nie popsuć. Czyli Twoimi zdaniem warto i powinno pomóc? Dlaczego tak sądzisz, stało się to podczas aktualizacji?
 5. Po wgraniu najnowszej wersja MIUI9, przestały działać przyciski dotykowe na dole ekranu oraz ekran zaczął zachowywać się jakby,go ktoś czasem naciskał. Zdjęcie z systemu w załączniku. Co można z tym zrobić? Dziękuję za wszelkie sugestie.
 6. Po wgraniu najnowszej wersja MIUI9, przestały działać przyciski dotykowe na dole ekranu oraz ekran zaczął zachowywać się jakby,go ktoś czasem naciskał. Zdjęcie z systemu w załączniku. Co można z tym zrobić? Dziękuję za wszelkie sugestie.