Jump to content

Mrokus95

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mrokus95's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Super, mam nadzieję, że się uda Teraz pora przetestować ten soft. Mam ostatnie pytanie i później można zamknąć temat. Czy w wypadku gdyby nie spodobał mi się ten soft to system global instaluję tak samo jak ten ? Tylko zamiast paczki z xiaomi.eu daję tą globalną ? Tzn, robię to TWRP i później wrzucam system jak wczoraj ? Orjon, dzięki jeszcze raz za cierpliwość i pomoc !
 2. Zadziałało po poradzie Oriona. Rzeczywiście za pierwszym razem wyskoczył błąd ( czerwone wersy) ale przy cofnięciu się do menu i zastosowaniu Twojej porady po drugim razie bez problemu udało mi się zapisać system w pamięci telefonu i zainstalować go Wielkie dzięki ! Mógłbyś mi powiedzieć czy w razie gdybym chciał zainstalować aktualizację to muszę robić też te wszystkie kroki od początku? Tak jak przy instalacji systemu po raz pierwszy, czy jest jakaś skrócona procedura ?
 3. Niestety masz rację, ta kombinacja skutkuje tylko restartem telefonu Powiedz mi jeszcze co rozumiesz poprzez "Zrebootuj go do twrp jeszcze raz i dopiero zgraj soft." Cały cykl instalowania systemu robiłem już 2 razy i niestety zawsze ten sam błąd. Proszę też o odpowiedz czy użycie wspomnianego przeze mnie wcześniej kabla OTG załatwi sprawę ?
 4. Czy po tym jak zrobiłem reboot i ponownie włączyłem stary system to czy od nowa muszę przechodzić całą drogę czy nadal mam to TWRP na telefonie ?
 5. Witam wszystkich, Próbowałem dzisiaj swoich sił z instalacją softu Miui Polska na moim note 3. Sugerowałem się filmikami na yt. Krok po kroku. Odblokowałem Bootloadera, zaistalowałem TWRP. Problem pojawił się w momencie gdy powinnienem zgrać obraz softu do pamięci telefonu. Nie mogę skopiować żadnego pliku na pamięci telefonu (widzę telefon w menu Mój komputer). Wyskakuje błąd, że utracono połączenie lub urządzenie zostało odłączone. Przez to też nie jestem w stanie dokończyć instalacji. Sytuacja jest tym dziwniejsza, że po zrobieniu reboot systemu mogę normalnie kopiować pliki na telefon. Ma ktoś pomysł co zrobić by w końcu udało się zainstalować ten soft? Pomyślałem o kablu OTG z wejściem USB C. Ale może jest inne wyjście ? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...