Jump to content

danio884

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danio884

  1. Siema. Mam do was po pierwsze pytanie po drugie małą opinię. 1. Jestem posiadaczem wersji "2". Posiadam również alergię na pyłki i inne "gó*na". Powiem tak. Oczyszczacz w moim 18m2 pokoju sprawdził się co najmniej świetnie. Brak oznak alergii. Po wyjściu do innego pokoju gdzie nie ma oczyszczacza po dwóch min. zaczynam mieć objawy alergii. Tak więc oczyszczacz dla alergików sprawa świetna. 2. Czy ktoś z was mył te filtry? Czytałem coś na necie że jest taka możliwość ale zastanawiam się czy jest taki sens, czy to coś daje?
  2. Czy wam też nie dochodzą powiadomienia z mi home? oszaleć można. kamerka nie zgłasza, ze został wykryty ruch w powiadomieniu. Natomiast w apce działa poprawnie... wgrałem poprzednią wersje, wszystkie zezwolenia dla apki i nic.. Jak mam kupować resztę sprzętu skoro już sama kamera nie daje powiadomień. Po ostatniej aktualizacji tak się popsuło...
  3. CZY KTOŚ ROZWIĄZAŁ PROBLEM BO OSZALEĆ MOŻNA Z TYM BRAKIEM POWIADOMIEŃ! Wgrałem wcześniejszą wersję i dalej to samo. Wszystko ustawione tak jak trzeba.. Dalej nie ma powiadomień... masakra. Kamera miała zgłaszać ruch a na razie tylko swieci.. Świetnie.
  4. Siemka! Proste pytanko i liczę na mało skomplikowane odpowiedzi! Jak wiecie bardzo prawdopodobnym jest, że w tym roku W KOŃCU google home i google asistant czy google now (jeden kij ale chodzi o cały ekosystem) zacznie mówić po polsku i teraz zastanawiam się czy gateway jest w stanie współpracować z google home (prócz samych żarówek). Komendy głosowe i tego typu bajery.
×
×
  • Create New...