Jump to content

SERG87

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

SERG87's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Faktycznie. Zły dział wybrałem za co przepraszam. Dziękuję za linka z instrukcją. Spróbuję wykonać root zgodnie z nią. Temat uważam za wyczerpany.
 2. Snapdragon. Niewgrywaniem żadnej paczki " no verify encrypt". W instrukcjach, z którymi się spotkałem nic na ten temat nie było.
 3. Problem udało mi się już rozwiązać, a przynajmniej w połowie. Wgrałem przez MiFlasha ROM Global. Po restarcie wszystko na szczęście wróciło do normy. Nawet udało mi się zachować dane ponieważ flasha zrobiłem z opcją "save user data". Dlaczego udało się problem rozwiązać w połowie? Bo dalej nie mam roota i podejrzewam, że jeśli raz go jeszcze zrobię to problem znów się u mnie pojawi. Roota robiłem zgodnie z jednym z poradników więc nie wiem dlaczego tak się stało, że po nim pojawił się problem z odczytem przez telefon kart SIM. Z tego co udało mi się znaleźć to problem wynikał z utraty sterników odpowiedzialnych za baseband.
 4. Root zrobiony na wersji Global Stable. Root przy pomocy SuperSU. Co ciekawe IMEI dwóch kart pokazuje, ale zasięgu na nich brak i info o brak usługi w miejscu gdzie powinny być kreski zasięgu.
 5. Mam problem, z którym nie jestem wstanie sobie poradzić. Po wgraniu TWRP jak i instalacji SuperSU zaraz po uruchomianiu ponownym telefonu nie widzi on 2 kart SIM, które są w nim włożone. Pojawia się tylko komunikat "brak usługi". Z telefonu oczywiście nie da się dzwonić, ani nikt nie jest wstanie się na niego dodzwonić. Problem nie leży w kartach czy też sprzęcie bo tuz przed rootem wszystko działało jak należy. Czy ktoś z Was wie jak można to naprawić?
×
×
 • Create New...