Casian

Użytkownicy
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Casian

  1. Pomogło tak: cyt. z tematu wyżej: " Pamiętaj, że musisz jeszcze w telefonie wybrać "Przesyłanie plików", bo domyślnie jest "Ładowanie baterii"..." Wszystko teraz widać na PC. Dzięki
  2. Dając opcje w kontaktach mam taki wybór: - wczytywanie/kopiowanie kontaktów lub - Ustawienia Niestety wchodząc w każda z opcji nigdzie nie mogę znaleźć "pokazywanie z jednego zródła" bądź cos podobnego. Jedyna rzecz to w opcjach wczytywanie/kopiowanie jest " pokaż kontakty z karty SIM" ale ta opcja nic nie daje.
  3. Witam Gdy podłączam telefon przez kabel USB do PC, wykrywa mi go jako przenośny odtwarzacz multimedialny (Win 7). Ale niestety nie pokazuje zawartości, co muszę zrobić aby zobaczyć pliki z telefonu? Trzeba wgrać jakieś oprogramowanie?
  4. Mam podobny problem. próbowałem scalić kontakty ale to nie pomaga. Mam konto na gmail i nie wiem czy tu nie leży problem. Ale nie wiem jak to odwrócić.
  5. Witam Posiadam Redmi 4X, MIUI 9.5.4.0, i od pewnego czasu dubluje mi kontakty. Niestety sposób podany wyżej nie działa u mnie. Dodam że używam google e-maila i FB. Doradzicie co zrobić aby kontakty się nie dublowały? Dzięki z góry.