Psychoteen

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Psychoteen

 • Rank
  Nowy
 1. To nie "problem" z powiadomieniami tylko taka bardzo nie przemyślana "funkcja" Androida Oreo
 2. Tym powiadomieniom brakuje po prostu jakiejś opcji "dodawania wyjątków" albo ukrywania dla poszczególnych aplikacji... Rozumiem sens ich stosowania ale nie wiem co mieli w głowie projektując je w taki sposób, co więcej ktoś to przecież testował czyli kontakt z tym miało kilkadziesiąt osób przed wypuszczeniem tego z fazy pomysłów. Tymczasem w codziennym użytkowaniu potrafi pojawiać się nawet 6 lub więcej permanentnych powiadomień, plus te które działają normalnie.. Chory pomysł, mam nadzieję, że projektanci MIUI szybko nam to naprawią.
 3. Ma ktoś pomysł jak permanentnie wyłączyć te powiadomienia? Bo w ustawieniach po wejściu w powiadomienia, zmianie na wył, cofnięcie ekranu i wejściu ponownie jest wł :/ i mam na myśli pomysły inne niż aplikacja "AutoNotyfication" z xda
 4. Jak dla mnie ten update to tragedia jakaś :/ Jedyna pozytywna rzecz jaką zauważyłem to ciut więcej RAMu na pusto i (chyba wcześniej tego nie było) zanikanie zegara z paska powiadomień na głównym pulpicie z widgetem zegara. Za to wad jest sporo. Ta idiotyczna i nieprzemyślana funkcja oreo niepozwalająca schować powiadomień systemowych. Ok że są ale powinny posiadać opcję typu "ok, rozumiem, spoko a teraz to ukryj", do tego cały obszar powiadomień jakby się zwęził (większe ramki w okół powiadomień) przez co np. powiadomienie ze spotify jest ledwo obsługiwalne. Do tego widać opóźnienia/przerysowania niektórych animacji interfejsu i pomyłki przy przełączaniu ostatnio używanych aplikacji (potrafi włączyć dwa razy tą samą). Pojawiają się jeszcze jakieś problemy z Motywami, ale z tym jakoś można żyć.