Jump to content

lukeskywalker

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lukeskywalker

  1. Hej, Czy wy również macie problem z powiadomieniami alarmu z bramki Gateway 2? - kiedyś otrzymywałem głośne i bardzo wyraźne powiadomienie na zajmujące cały ekran telefonu, obecnie aplikacja wysyła proste powiadomienie "push", takie same jak w przypadku wszystkich zwykłych powiadomień z innych czujników.
  2. A spotkałeś się może z takim problem? Udostępniłem żonie urządzenia, jednak nie może ona ustawić u siebie otrzymywania powiadomień rzekomo z powodu problemów z Internetem. Ten sam błąd pojawia się po zalogowaniu na kilku telefonach oraz korzystając z kilku sieci internetowych.
  3. Czy udostepnialiscie innej osobie swoje urządzenia z aplikacji?
  4. Witam Mam problem, mianowicie udostępniłem moje urządzenia żonie (bramka, czujnik temperatury, czujnik otwarcia drzwi). Nie mogę niestety ustawić żeby otrzymywała powiadomienia kiedy włączy się alarm (zostaną otwarte drzwi). Próbowałem to ustawić przez apliakcję w następujący sposób: Alert/Alert trigger service/Detect The door/Windows is opened Jednak po zaznaczeniu opcji pojawia się następujący komunikat "Operation failed. Please check your network". Testowałem to na dwóch telefonach, łącząc się z internetem na kilka sposobów i niestety bez zmian.
×
×
  • Create New...