Skocz do zawartości

Ifter77

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ifter77

  1. Przy komputerze również zaczyna migać czerwona dioda, aczkolwiek nie wykrywa go.
  2. Hejka, jestem (byłem) szczęśliwym użytkownikiem RN4 4/64 aż do dziś, soft global z gearbesta jak przyszedł tak nic nie zmieniałem. Rano telefon normalnie działał , wszystko okej. Potem wyjmuje z kieszeni, i nie działa, nie zapala sie, no nic. Kombinacja klawiszy power i vol- również nie działa. Przy podłączeniu do ładowarki miga czerwona dioda. Trzymam na ładowarce już 5-6 godzin i dalej bez znaku życia. Jest coś co jeszcze mogę w domowych warunkach sprawdzić, czy odsyłać do micenter?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...