Jump to content

Eszforcik

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Eszforcik

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od początku wydawał mi się podejrzany ten Miui by ManhIT. W sumie nie miałam z telefonem żadnych problemów
 2. Dzięki za odpowiedź Wgrałam globala Miflashem a dziś spróbuję odblokować. Mam jeszcze pytanie skąd wiedziałeś, że to jest wietnamska przeróbka. Można to gdzieś sprawdzić? Mam jeszcze jeden telefon i chętnie bym się dowiedziała czy też nie jest jakąś przeróbką
 3. Telefon kupiony był w sklepie internetowym z wgranym MiuiPolska, więc pewnie ktoś go już musiał odblokowywać ale gdy sprawdzam programem Minimal ADB and Fastboot to przy device unlocked napisane jest false.
 4. Nie wyskakuje żaden błąd. Nie wiem co z tym można jeszcze zrobić. Czy ma to jakieś znacznie, że robię to na Windows 10?
 5. Hej, jestem tu nowa i chciałabym poprosić o pomoc w odblokowaniu bootloadera. Mam telefon Xiaomi Redmi 3. W niedzielę wysłałam prośbę o pozwolenie na odblokowanie. W poniedziałek dostałam sms-a i od tego czasu walczę i nic mi z tego nie wychodzi. Robię wszystko wg poradnika. Po uruchomieniu MiFlashUnlock po zalogowaniu się na moje konto Xiaomi i po połączeniu telefonu wciskam unlock i dochodzi do 50% i wyskakuje napis: "Couldn`t unlock".
×
×
 • Create New...