Jump to content

Zawias

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Zawias's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dobra udało się. Wszystko po kolei z poradnika poszło. Zainstalowane MIUI 9 Global Beta ROM 8.2.8. Telefon śmiga elegancko.
 2. Nie wiem czy oficjalne, czy nieoficjalne odblokowanie. Po prostu przy zakupie za dodatkowa opłatą można było dokupić usługę odblokowania bootloadera i zainstalowania oprogramowania Xiaomi.eu. Nowsze twrp instalowałem właśnie poprzez twrp. Postaram się w takim razie zrobić wszystko po kolei według twoich wskazówek i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 3. Zainstalowałem najnowsze twrp. Niestety wipe nadal nie przynosi żadnego efektu. Okazało się też, że bootloader jest jednak zablokowany, a kupowałem u technosa z opcją odblokowania.
 4. Niestety nie działa. Po ponownym uruchomieniu wygląda tak jak przed wipe.
 5. Po prostu wchodzę w wipe i przesuwam suwak w prawo. Jest tam napisane "swipe to factory reset". I tyle.
 6. Siemka. Mam problem z moim Redmi 3. Od jakiegoś czasu zaczął wariować. Sytuacja jest taka, że po wejściu w ustawienia i informacje o telefonie, po chwili ustawienia zwijają się z ekranu i widać tylko górny pasek i nie można już wejść w ustawienia telefonu.,a po zablokowaniu i próbie odblokowania nie pokazuje się już nic tylko czarny ekran i telefon nie reaguje na nic, jedynie przytrzymanie przycisku power wyświetla na ekranie możliwość restartu, wyłączenia, wyciszenia lub trybu samolotowego. Po restarcie działa normalnie dopóki znowu nie wejdę w informacje o telefonie. Druga rzecz, to niedziałające wipe w TWRP. Pokazuje się, że wszystko przebiegło pomyślne, na samym końcu napis done, a po restarcie nic się nie zmienia, oprócz domyślnej tapety na ekranie blokady. Telefon ma odblokowany bootloader, zainstalowane TWRP 3.0.2-0 i wgrane xiaomi.eu 6.7.28. Niech ktoś nakieruje, co zrobić, żeby przywrócić system do ustawień fabrycznych. Pozdro
×
×
 • Create New...