Jump to content

logichard

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by logichard

 1. ehh ja czasami jak tak mam to restartuje telefon i delikatnie ściskam w miejscu gdzie jest karta sim nie wiem od czego to zależy ale pomaga ta metoda czasem za pierwszym razem a czasem za trzecim różnie
 2. Ja tak jak mówiłem tylko na tym jaśniejszym logo Mi u mnie to występuje czyli wtedy jak jest Max jasność ale nie słyszę tego podczas rozmów lub nagrań (może głuchy jestem ) teraz ustawiłem na max jasność tak dla testu i jak przystawię górę telefonu do ucha to faktycznie jakiś cichutki pisk słychać.
 3. Ja nie wiem z czym macie problemy u mnie opaska perfekcyjnie zczytuje wszystko jeżeli chodzi o sen. Ale co ciekawe w nocy nalicza mi +-80 kroków jak śpie I dziś miałem problem z konfiguracja odblokowania opaska telefonu strasznie długo szukał opaski tak 5minut mu to zajelo. Jak pierwszy raz parowalen to to były sekundy
 4. Witam czy widział ktoś lub słyszał żeby ktoś już próbował robić port ubuntu touch na nasz kochane Mi3W?
 5. Ja mam identyko jak Rzeźnia. Ty podczas uruchamiania tez masz tylko na tym jaśniejszym logu Mi?
 6. Tez mam to dziwne piszczenie w Mi3W ale to tylko kiedy uruhamiam telefon i jest to jaśniejsze logo Mi. Też mnie zastanawia co to.
 7. A czy ten smartband nie wymagał jakis pliczkow od sonego??
 8. Na moim mi3w pomaga właśnie ładowarka 2A, uzywasz ładowarki od Xiaomi?
 9. Mam ten rom od 2 dni jak na tę chwile supcio! :3 Jedyne co to to że podczas rozmowy wygasza czujnik ekran ale nie blokuje go i się klikają przypadkowe rzeczy policzkiem :c Synchro z mi band super, działa odblokowanie opaską jak ta lala :3 Fast reboot też się spisuje Problem jaki miałem po instalacji to root musiałem wgrywać zipa z rootem bo Ti Backup wymaga roota :c wynik w Antutu tak jak na miui czyli +- 43 tys. pkt. Bateria starcza na jeden dzień ale przy moim uzyszkodnikowaniu to dobry wynik XD To co jeszcze zrobiłem to zmniejszyłem wielkość interfejsu i czcionki tam z chyba 480 na 420 jak dla mnie dużo lepiej to wygląda. (mówię tutaj o linijce ro.sf.lcd_density w build.prop) wielkie brawa dla Ivana naprawdę odwalił kawał dobrej roboty. +Offtopic Słyszał może ktoś coś o Ubuntu Touch na nasze kochane Xiaomi mi3?
 10. Witam nie wiem czy ktoś się już z tym spotkał ale w moim mi3 nie działają wibracje. Sprawdzałem robiłem reinstall systemu nic to nie dało po prostu ewidentnie widać że coś się zepsuło w hardware. Czy da się to naprawić? (nie mam gwarancji) + Gdyby była możliwa naprawa jakie by były jej koszta?
×
×
 • Create New...