Jump to content

ruszcz

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ruszcz

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdzieś ktoś napisał że się traci gwarancję. Też nie wiem dlaczego. Miałam najnowszą wersję Miui, ale były z nią problemy, już nie pamiętam jakie i wróciłam do starej wersji. Co do zegarka i powiadomień: wczoraj cały dzień próbowałam naprawić te powiadomienia i dziś jak padła mi bateria na telefonie się wyłączył, jak włączyłam go od nowa i połączyłam, to magicznie nagle dostałam powiadomienia. Także problem sam się rozwiązał: reset telefonu. Zostawiam komentarz. Może komuś się to przyda.
 2. Cześć. Kilka dni temu dostałam smartwatch Amazfit Pace. Na początku wszystko było ok. Dostawałam powiadomienia SMS, Facebook itp. Z tego co kojarzę to konkretnie po aktualizacji zegarka, która wyskoczyła w aplikacji na telefonie jako wymagana, powiadomienia przestały się pokazywać. Próbowałam to naprawić na różne sposoby, zmieniając różne opcje i nic. Dodam, że powiadomienie połączenia przychodzącego działa zawsze poprawnie. Nawet jeżeli w opcjach aplikacji usunę opcje powiadomień, dziwne. Próbowałam ustawień fabrycznych oraz zakładania nowego konta. Telefon cały czas jest połączony z zegarkie
 3. Musisz każdy numer mieć zapisany z +48 Kilka dni temu dostałam smartwatch Amazfit Pace. Na początku wszystko było ok. Dostawałam powiadomienia SMS, Facebook itp. Z tego co kojarzę to konkretnie po aktualizacji zegarka, która wyskoczyła w aplikacji na telefonie jako wymagana, powiadomienia przestały się pokazywać. Próbowałam to naprawić na różne sposoby, zmieniając różne opcje i nic. Dodam, że powiadomienie połączenia przychodzącego działa zawsze poprawnie. Nawet jeżeli w opcjach aplikacji usunę opcje powiadomień, dziwne. Próbowałam ustawień fabrycznych oraz zakładania nowego konta.
×
×
 • Create New...