Aldenham

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Aldenham

 • Rank
  Nowy
 1. Aha, teraz rozumiem. Zerknąłem jeszcze raz na tutorial. Nie rozumiałem punktu, w którym każe czekać 360 h. Teraz już rozumiem :/
 2. Odblokowywałem sobie bootloadera prawie rok temu. Teraz chciałem odblokować w telefonie żony. Założyłem jej nowe konto Xiaomi i zalogowałem się na to nowe konto we wcześniej już zainstalowanym MiUnlock Tool. Tymczasem pokazuje mi, że mam podłączyć telefon i postępować według instrukcji, żeby odblokować bootloadera. Nigdzie nie napotkałem informacji o tym, że mam zgłosić prośbę o odblokowanie bootloadera (rok temu musiałem tak zrobić). Czy to możliwe, że mam zgodę na odblokowanie bez wysyłania prośby?
 3. MIUI Polska. Konkretnie wersja 8.2.1, ale we wcześniejszych było to samo i aktualizacje nic nie zmieniły. Wygląda to tak, jakby w MIUI nie pokazywał się ekran wprowadzania kodu parowania. Na Globalu zdaje się, że ten problem też występował.
 4. Miałem problem, o którym czytałem już na zagranicznym forum Xiaomi. Wygląda na to, że nie jest przypisany do konkretnego modelu telefonu (używam Mi4C), ale pojawia się w przypadku wersji rozwojowych. Udało mi się samemu z nim uporać, także piszę to jako pomoc dla innych. Przy próbie sparowania telefonu z zestawem głośnomówiącym w samochodzie otrzymywałem błąd "Device not connected. Incorrect passcode". Tak naprawdę na telefonie przy próbie sparowania widziałem urządzenie Hands Free (Bluetooth w samochodzie), ale nie pokazywało się w telefonie okno wprowadzania czterocyfrowego kodu parowania. Nie pomagały zmiany nazwy żadnego z urządzeń, usuwania listy sparowanych urządzeń, itp. Rozwiązanie jest prostsze, niż się wydaje. Wystarczyło w ustawieniach bluetooth samochodu zmienić passcode na 0000. Również nie miałem żądania kodu na telefonie, ale samochód sparował się bez problemu. Fajnie, jeśli komuś to pomoże i będę wdzięczny za potwierdzenie tej metody.
 5. Witam W MIUI9 dla Mi4C nie mam opcji ucinania ogonków w aplikacji SMS. Podobno weszła standardowo w wersji 7.3.2. Co zrobić? Używam wersji 7.12.21 od Xiaomi.eu.