Jump to content

wilczakr

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wilczakr

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, przeszukałem forum i nie znalazłem takiego problemu więc szukam pomocy. Sprawa polega na tym że mój Mi6 ma wgrany już soft miui polska w wersji 7.12.7, telefon pokazał dzisiaj, że dostępna jest aktualizacja w wersji 8.1.11 . Przy próbie pobrania zonk, telefon wyświetla info że MIUI jest aktualna. Próbowałem pobrać ręcznie wgrałem na telefon i przy próbie wgrania z TWRP wyświetliło kilka błędów "instalacja zakończona niepowodzeniem". Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?
 2. Dokładnie ten błąd. Jeśli nie będzie kłopotu skąd można pobrać ten ROM i czy instaluje się go przez Mi flash?
 3. W tym problem że w ciągu tych kilku dni kiedy posiadam telefon zrobiłem już to chyba z 10 razy. Dodam że na telefonie jestem zalogowany na swoim koncie a podczas dodawania pojawia się jakiś kod i kilka chińskich znaczków.
 4. Witam, od kilku dni jestem posiadaczem telefonu Mi6 i pomimo, że już trzy dni temu powiązałem konto i telefon nadal nie mogę odblokować bootloadera. Telefon kupiłem na Ibuygou z wgranym MIUI Global 9.0 Stabilna. Czytałem że u innych posiadaczy przy próbie odblokowania pojawiała się liczba godz. po upływie których można tego dokonać. U mnie nic się nie pojawia tylko cały czas prosi o powiązanie telefonu z kontem. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...