Jump to content

mrkz

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mrkz

 • Rank
  Nowy
 1. W większości przypadków to wina telewizorów, jednak z założenia tv boxy właśnie do takich telewizorów są przeznaczane. Największą winę ponosi Netflix, który boi się piracenia tytułów. Na pocieszenie powiem, że ostatnio apka na telefony działa w mi boxie bez zarzutów, błędy przestały wyskakiwać więc po problemie. Wszystko dzięki serwisom typu apkmirror i ręcznemu instalowaniu mamy możliwości takie same jak reszcie tańszych odpowiedników bez android tv.
 2. mrkz

  XIAOMI Mi Box 4K

  Możesz na pc z neta ściągnąć i przez usb zainstalować albo zainstaluj Puffin browser, tam masz google przez które możesz ściągać apki np z apkmirror. Otwierasz i instalujesz przez jakiś eksplorator plików.
 3. Polecam zainstalować jakiś eksplorator plików, Puffin przez który możemy ściągnąć aplikacje netflixa na urządzenia mobilne, zainstalować, podłączyć myszkę i cieszyć się jeśli jakiś tytuł zacznie nam chodzić. Przy niektórych serialach wyskakuje błąd 5.2.
 4. Dla wszystkich, którzy planują kupno Mi Boxa polecam sprawdzić czy wyjście HDMI wspiera zabezpieczenie HDCP. Jeśli nie, to aplikacja netflixa przeznaczona na Android TV nie będzie działać. Rozwiązaniem jest zainstalowanie aplikacji przeznaczonej na urządzenia mobilne jednak w tym przypadku musimy posługiwać się myszką. Dodatkowo, nie wiedzieć czemu, niektóre tytuły nie działają. Gdybym o tym na początku przeczytał, teraz nie kupiłbym tego sprzętu, więc taka rada dla was. Mam pytanie do użytkowników, czy macie jakiś odtwarzacz video który przesyłałby filmy odtwarzane na telefonie na telewizor
×
×
 • Create New...