Skocz do zawartości

mamu

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mamu

  1. mamu

    Dobry wieczór. 

    Pragnę otrzymać wyjaśnienie dlaczego dostałem ostrzeżenie w kategorii SPAM, jak w moich całych dwóch postach ni ma mowy o reklamie, a tylko riposta dla człowieka, który podbija sobie licznik  postów pisząc je tylko dla pisania. W którym to punkcie regulaminu dokonałem jego nadużycia czy wręcz złamania? Nie użyłem słów wulgarnych, obraźliwych, a że poczuł się urażony, bo mu ktoś wytuka ... pisanie, dla samego pisania.

    Proszę o odpowiedź. Przypominam, że forum tworzą ludzie i jeżeli na starcie już się okazuje stosowne miejsce dla nowego, a pobłaża wycieczki osobiste koledze z forum, to co można myśleć? 

    1. mrosi

      mrosi

      Forum jest po to aby pomagać, to prawda. Nie  pomaga się jednak roszczeniowym jednostkom, które nic nie robią sobie z zasad jakie tu obowiązują. Przypomnę, że rejestracja na Forum jest równoznaczna z zaakceptowaniem Regulaminu i zobowiązaniem się do jego przestrzegania. Polecam zwłaszcza jego 16 i 19 punkt - to w kwestii złamania wprost regulaminu.

      Wątek wylądował w koszu, bo takich wątków są dziesiątki, jeśli nie setki. Zwłaszcza w dziale porad zakupowych. Tłumaczenie "nie mam czasu na czytanie" jest rozbrajające, jeśli nie bezczelne, i zasługuje nie na 1, a na 3 punkty ostrzeżenia. Co najmniej. Jeśli ktoś zakłada nowy wątek tuż po rejestracji, mając w profilu mail potwierdzający wprost to co robi, czyli spamowanie, w dodatku przyznając się do lenistwa, na to właśnie zasługuje.

      I na tym temat uważam za zakończony.

       

  2. Dziękuję, odpowiedź była wyczerpująca, zawierała wszystko co dotyczy Twojej osoby i stosunku do innych. P.s. Pisze się iPhona, a skoro zarejestrowałem się na forum Xiaomi to nie po to aby korespondować w osobnikami Twego pokroju, ale (tutaj Cię zaskoszę) jestem poważnie zainteresowany Tą marką. Podejrzewam, że Twoje 312 postów to większości takie "złote myśli są".
  3. Witam. Posiadam iphona 6s 128 gb i ze względu, że już trochę przeżył ze mną, postanowiłem go oddać latorośli, a firma xiaomi zaczyna coś ostro walczyć. Pytam Was, tka po krótce o telefon: z dobrą bateryjką ( nie chcę latać i szukać gniazdka do ładowania ) , aparat (uwielbiam robić zdjęcia ), pamięć telefonu ( może być do rozszerzenia SD ) i wielkość ( żadna tam paletka do pingpong-a - bez urazy do użytkowników duuużych ekranów ) Cena nie gra roli, chodzi o jakość. Pozdrawiam i przepraszam za próbę wyłudzenia info na tacy, ale nie mam dziś za dużo czasu na czytanie całego forum ( święta idą szybko )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...