Jump to content

yayo1

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

yayo1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Daj znać jak będzie po wszystkim. Na moje oko to za krótko może się reset trzymał i nie zresetował skoro nie było komunikatu.
  2. Witajcie, Mam pytanie z czystej ciekawości, skoro Ver 2 ma nakładkę mopującą i się wlewa wodę, to skoro ma być to pod alergików to czy nic się nie zepsuje jakby dodać do takiej wody kilka kropli płynu do podłóg, żeby zabijać zarazki podczas mopowania? Czy ktoś tak już robił czy instrukcja zabrania? Osobiście czekam na Ver 1 z CN,(order z 12 grudnia) i ostatnio mnie proszą o jakieś zmiany danych, bo firma wysyłkowa ma problem z wpisaniem adresu odbiorcy. (nie używałem polskich znaków, ale coś tam im nie pasuje, skróciłem nazwę jak kazali) i mam nadzieję, że niedługo to dojdzie. Podzielę się opinią po rozpakowaniu i przetestowaniu.
  3. Mam zamówione w ten wtorek, więc jeszcze zaczekam, tym bardziej że robiłem ticket na zmianę adresu przesyłki i mi odpisali, że: "We were able to change the shipping address for your order. Your order is currently being processed, meaning that your items will be shipped out soon. You will receive an email with all the shipping information when this occurs." Więc zaczekam bo wyczytałem, że do tygodnia to mogą szykować paczkę do wysyłki zanim fizycznie opuści magazyn. Byłem ciekawy orientacyjnie ile całośc może zająć, ale domyslam się, że albo 2 tyg albo 2 miesiące
  4. Witam wszystkich, jestem nowy, przeczytałem chyba wszystkie stronki tego tematu. 1. Mam zamówiony vacuum ver 1 na Gearbest we wtorek 12.12.2017 i czekam. Czy ktoś wie kiedy mają teraz wysyłkę? Może można gdzieś to sprawdzić? Zastanawia mnie to czy dojdzie do PL do końca roku. 2 Pytanie czy jak mam w pokoju przesmyk około 37-38 cm (wiem, że odkurzacz ma jakieś 35cm średnicy) to czy odkurzacz przejedzie czy czujniki go nie puszczą w takim wąskim miejscu. Dzięki z góry za odp.
×
×
  • Create New...