Jump to content

Marcinmarcin

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Marcinmarcin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Kabel idzie za kominkiem pod podłoga i dwoma ścianami. Zrobił to jakiś debil ale nic już na to nie poradzę i nie zerwe wszystkiego dla kabla. Prędzej będę chodził do innego pokoju TV oglądać i zapomnę o kinie
 2. Problem polega na tym ze miałem kabel hdmi 10m w ścianie który został uszkodzony na wyjściu i podjęta została próba lutowania nowej końcówki co przyniosło połowiczny efekt. Większość sprzętów go widzi ale ampli ani Ps4 już nie. Dlatego mam bezsporednio z projektora hdmi do miboxa a z niego optycznym do denona. Cześć materiałów działa a cześć po chwili się wyłącza ale odpala cześć materiału wiec pytanie czy liczyć na to ze aktualizacje coś zmienią czy pogodzić się ze nie i szukać bezprzewodowego połączenia hdmi ?
 3. witam mam taki problem że przy niektórych produkcjach z netflixa po kilkunastu sek odtwarzania wyświetla sie komunikat " mamy obecnie problem z odtworzeniem..." i nie można kontynuować oglądania. Problem ten nie pojawia się zawsze ale często. Niestety mibox zaktualizowany. Dodatkowo musiałem zmienić sposób podłączenia dźwięku i idzie teraz po optyczny do ampli i nie czyta dźwieku 5.1 tylko stereo jest jakas opcja zeby to obejść?
 4. Witam właśnie odpaliłem mi boxa i mam problem z plikami video zapisanych na USB. Ani VLC ani mx player nie widza plików. Jeżeli znajdę plik bezpośrednio przez menadżer plików to mogę film uruchomić ale napisy już się nie pojawiają? Ktoś pomoże z problemem?
 5. Witam właśnie odpaliłem mi boxa i mam problem z plikami video zapisanych na USB. Ani VLC ani mx player nie widza plików. Jeżeli znajdę plik bezpośrednio przez menadżer plików to mogę film uruchomić ale napisy już się nie pojawiają? Ktoś pomoże z problemem?
×
×
 • Create New...