Tomba

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tomba

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tomba

  Szkło dla Mi6

  @ XYZ - Nie pamiętam, bo zamawiał mi to mój zaprzyjaźniony serwis. Miałem opakowanie, ale tak jak mówiłem zaliczyło kosz. Ramka idealnie pasowała do rozmiarów i nie zniekształcało kolorów. Po upadku szkło się odkleiło, czyli wniosek taki, że nie zabezpieczyłoby ekranu. Zadzwonię jutro do serwisu i jak będą pamiętać co mi zamawiali, to zapodam info.
 2. Tomba

  Szkło dla Mi6

  @ simcold miałem podobne szkło (nie mogę teraz stwierdzić czy takie samo, bo żona wyrzuciła opakowanie). Byłem cały happy do momentu jak spadł mi fon z łóżka z wysokości ok. 0,5 metra. Od razu szkło całkowicie odpadło i nie dało już drugi raz przykleić. Obecnie testuje coś takiego: http://dawidn20.blogspot.com/2015/09/3mk-flexable-glass-swietne.html Szkiełko nie obejmuje całego ekrany - ok 2mm przerwy po bokach, ale za to fajnie pasuje do etui.
 3. Zdecydowanie polecam te: https://www.sony.pl/electronics/walkman/nw-ws620-series Dużo pływam i dużo jeżdżę na rowerze. Wiadomo, że w wodzie jakość dźwięku nie powala, ale za to się nie nudzi. Na zewnątrz jakość dźwięku znakomita.
 4. @ Cripsi, czy pomogła rada janekk4501? Ewentualnie "ustawienia / dodatkowe ustawienia / ułatwienia dostępu i zaznaczyć aktywny przycisk kończący rozmowę. Wtedy będziesz mógł kończyć przyciskiem do włączania i wyłączania fona.
 5. Witam wszystkich, na początku zaznaczam, że zapoznałem się z podobnymi topicami i nie znalazłem odpowiedzi. Jestem posiadaczem 3 letniej Hondy Accord. Od 3 tygodniu użytkuję nowego Xiaomi mi6 z MIUI Polska - przynajmniej tak mówili jak sprzedawali mi fona (takie mam wyświetlane w ustawieniach fona: wersja MIUI by xiaomi.eu 85 stabilna 8.5.5.0 NCACNEG i Android 7.1.1 NMF26X) i nie mogę sobie poradzić z komunikacją z zestawem głośnomówiącym. Raz się łączy, a raz nie. Jak się już połączy, to samoczynnie się rozłącza po krótkim czasie używania i nie można go ponownie połączyć bez gaszenia silnika bądź restartu fona. Chyba najdłużej komunikacja utrzymywała się z 15 minut, ale często jest tak, że za Chiny nie idzie połączyć urządzeń. Natomiast bez problemów telefon komunikuje się z innym urządzeniami typu głośniki, słuchawki bluetooth. Byłem z problemem w serwisie Hondy i nie poradzili sobie. Wgrali ponownie soft do zestawu, ale nie przyniosło to pożądanego skutku. Co mam zrobić? Zakupić nowy zestaw i zapomnieć o zestawie fabrycznym? Byłoby to trochę dziwne rozwiązanie mając porządne auto z porządnym (do tej pory) zestawem głośnomówiącym. Pomóżcie Koledzy ! Edit: W międzyczasie uzgodniłem z firmą MiCenter aktualizację softu do najnowszej wersji MIUIPolska - zobaczymy czy to coś pomoże. Dam później znać. Edit: 07.12.2017 - zmiana softu na najnowszy MIUIPolska nie pomogła na komunikację z fabrycznym zestawem głośnomówiącym.