Jump to content

Telson

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Telson

 1. Mam wersję darmową i po tej nowej aktualizacji nie ma radia. Jest w wersji premium?
 2. A ogólnie często są aktualizacje do YT Vanced?
 3. Mam tą apkę od kilkunastu dni, wszystko działa ale zastanawiam się czynie powinno się jej aktualizować do najnowszej wersji? Apki z google play się aktualizuje (auto lub ręcznie jeśli się chce). A co z YT Vanced?
 4. Mam tą apkę od kilkunastu dni, wszystko działa ale zastanawiam się czynie powinno się jej aktualizować do najnowszej wersji? Apki z google play się aktualizuje (auto lub ręcznie jeśli się chce). A co z YT Vanced?
 5. Czy to wymaga roota? Bo nie mam.
 6. Witam istnieje jakaś łaskawa dla baterii alternatywa dla YT? Najlepiej wspierana i działająca na wyłączonym ekranie.
 7. Witam, mam dziwny problem ze spotify na moim xiaomi redmi 3s. Otóż co mniej więcej pól godziny dany utwór sie kończy, aplikacja się wycisza i muza z playlisty nie leci dalej. Muszę wtedy wybudzić telefon i wszystko wraca do normy. Mam najnowsze aktualizacje, brak jakiś rootów. Oprogramowanie systemowe nie ruszane (global to chyba się nazywa). Dzieje się to na domowym wifi bo tylko tak korzystam z internetu na telefonie.
 8. Witam, wczoraj wieczorem w czasie korzystania z wifi smarton nagle się wyłączył po czym po ok. 5 sekundach włączył ponownie. Potem przez chwile na górze widniała ikonka przypominająca wysyłanie pliku lub synchronizację (takie kółeczko kręcące się). Boję się że to coś z phonem. Mam go od 3 miesięcy. Oprogramowanie jest oryginalne (global), niczego nie zmieniałem a jedynie powyłączałem lokalizację, synchronizację, gps bo to podobno zżera baterie. Nie jest też jakoś obciążony bo mam tam tylko firefox i spotify. Czym to mogło być spowodowane?
×
×
 • Create New...