Jump to content

Golima

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Golima's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Kartą przez Payu i później przez paczkomat też kartą. Ogólnie sytuacja wyglądała tak, że... Kupiłem, zwróciłem... Stwierdzili, że zaniżyłem wartość i chcieli prawie 400zł mniej mi oddać, więc kupiłem go ponownie. Pierwszy zakup poprzez Allegro PayU, potem przez paczkomat. W obu przypadkach płatność kartą. PS. Allegro przyznało mi 750 zł rekompensaty
 2. No właśnie nie oszczędziłem. Kosztował 2k. Szczerze, wcześniej z tego sklepu kupiłem Opaskę Amazfit i działa do tej pory. Sklep wyglądał na legit, choć fakt nie zauważyłem, że jest z UK. Opinie również były w porządku. Choć tak naprawdę chciałem ten telefon zwrócić w ciągu14 dni, ale stwierdzili że zaniżyłem wartość sprzętu o 15%. Od samego początku miałem wojnę i po prostu, żeby już nie tracić tych 15% to kupiłem ten telefon. Pierwszy taki sklep, gdzie stwierdzono zaniżenie wartości sprzętu.
 3. Tak pytałem i nie uznają gwarancji dla tego IMEI. Zobaczymy, Allegro ogólnie chce pomóc, ale to taka "d*pa" nie pomoc. Bo OK teraz np. Zgodzą się zapłacić za naprawę szkła. A co dalej ? Co jak telefon padnie przed końcem gwarancji ? Tu jest problem. Na tą chwilę pytają mnie o różne rzeczy o przesłanie dowód i załatwiam im to wszystko. Zobaczymy. Allegro jest bardziej ze opłacenie w usunięciu ewentualnej usterki, ale co potem... Nie wiem.
 4. 1. Czy telefon był nowy? TAK 2. Czy sprzedawca sprzedawał telefon w ramach prowadzonej działalności? TAK 3. Czy sprzedawca miał zarejestrowaną działalność w Polsce? Prawdopodobnie nie. Londyn. UK.
 5. No nic, wysłałem wniosek o zwrot całej kwoty. Zobaczymy. Wish me a luck
 6. Witam Spotkała mnie taka sytuacja. Kupiłem telefon na Allegro. Sprzedawca przepadł. Straciłem prawo do gwarancji z tytuły rękojmi. Serwisy w Polsce mówią, że nie uznają gwarancji, pomimo iż na Globalnej stronie Mi telefon po IMEI pokazuję się z aktywną gwarancją. Czy ktoś miał taką sytuację i wie gdzie w Polsce można telefon serwisować z tytułu gwarancji producenta ? Co do Allegro i sprzedawcy. Allegro zgodziło się, aby skorzystał z programu Ochrony Konsumenta. Tylko nie bardzo wiem, jak to ugryźć. Żądać zwrotu całej gotówki za telefon czy jak ? Na nowy raczej nie wymienią, gotówki całej raczej nie oddadzą. Więc jedyne co pozostaje to częściowy zwrot gotówki. Używki bez gwarancji obecnie kosztują ~1250 zł. Skoro zapłaciłem za telefon 2k to rozsądnie będzie żądać od Allegro zwroty 750-850zł z powodu iż telefon w tym momencie tak naprawdę nie posiada gwarancji w Polsce ? Miał ktoś podobne doświadczenie ? Jak to ugryźć ?
 7. Golima

  MIUI 8.1.11

  Jaką aplikację, nie ma aplikacji Android System.
 8. Golima

  MIUI 8.1.11

  Też macie to cholerne powiadomienie od Android System w pasku powiadomień ? Zaobserwowałem jego pojawiania się w 2 przypadkach. Dymki chatu - Messenger Problem z chmurą xiaomi Ewentualnie jak to wyłączyć ?
 9. Z całym szacunkiem, ale jeżeli nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie nie udzielaj się i nie nabijaj postów. A swoje mądrości, czy frustracje to już było zostaw dla siebie. Dzięki serdeczne. Temat można zamknąć.
 10. Witam Stałem się szczęśliwym posiadaczem Mi6 zakupionym w Sferis z przedłużeniem gwar. o 2 lata. Niestety jako iż wcześniej użytkowałem Honor 6+ i strasznie przywyczailem sie do funkcji wyszukiwania aplikacji (ruch palcem w góre/dół), strasznie mi tego brakuje, ale.... Słyszałem, że ta opcja działa w wersje eu/pl. Ja natomiast posiadam Global 9.0.1.0 Moje pytanie jest następujące... Zmiana na wersje eu wymaga bl oraz twrp, jak to się ma do gwarancji ? Z czasów kiedy jeszcze bawiłem się w takie rzeczy, tego typu zmiana wiązała się z utratą gwarancji, jak jest teraz ?
×
×
 • Create New...