Jump to content

Boston

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Boston's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Jestem po zmianie ROMu (otrzymałem zgodę itp itd). Teraz czekam na drugi telefon, w związku z tym mam pytanie czy znowu muszę prosić o zgodę? Czy zgoda jest jednorazowego użytku? Czy może już na stałe mam ją przypisaną do konta Xiaomi?
 2. Hej, minęły już 72 godziny i udało mi się odblokowac bootloader. Na chwile obecną: - telefon jest jak po factory reset (wszystkie dane sie wymazaly) i pojawia sie ekran z wyborem języka. - pobralem miflashtool (XiaoMiFlash) z http://api.en.miui.com/url/MiFlashTool - pobrałem "Xiaomi Mi MIX 2 Latest Global Stable Version Fastboot File Download" z http://en.miui.com/a-234.html Czy teraz wystarczy kliknąc flash w trybie Fastboot? Czy powinienem jeszcze coś wcześniej zrobić? Co to za opcje na dole? "clean all and lock"?
 3. a to nie wiedziałem że to różnica (myślałem że tylko w nazwie). Chciałbym mieć po prostu polski język. Którą wersję polecasz? PS może się komuś przyda, zmieniłem kanał mojej sieci wifi i teraz telefon widzi wszystkie sieci. Tak jakby miał problem z wyszukiwaniem sieci jeśli nadają na tym samym kanale.
 4. ok dzięki za nakierowanie. Jak na czymś się zatrzymam na dłużej to dopytam jeszcze w tym wątku. I jeszcze jedno: telefon widzi 1 z 3 sieci WiFi na 5GHz, Czy to normalne i po zmianie na ROM EU sie poprawi? Nie widzi sieci 5500MHz (kanał 100) oraz drugiej nadajacej na identycznym kanale. NAtomiast widzi siec 5320MHz (kanał 64)
 5. Czekam na zgodę, ale już dopytuję o resztę bo jak dostanę zgodę to chciałbym ruszyć pełną parą. MIUI 8.5 | STABLE 8.5.2.0(NDECNEF).
 6. Gdzie znajdę instrukjcę jak wgrać rom global do mi mix 2? Znalazłem kilka instrukcji, ale wydają się one być przestarzałe. Zgłosiłem już się do xiaomi z wnioskiem o odblokowanie bootloadera i co dalej? Nie potrzebuję dostać "wszystkiego na tacy" proszę tylko o nakierowanie bo nie chciałbym uceglić telefonu za 2K PLN.
×
×
 • Create New...