Jump to content

Monek

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Monek

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pozwolę sobie trochę odświeżyć, bo o ile ostatnio względnie sensownie sobie internet radził, o tyle w tej chwili, po dzisiejszej aktualizacji miui do wersji 9.0.3.0 i internet mobilny, i wifi mi nie pobiera więcej niż 200kB/s co jest dość uciążliwe.
 2. Na poprzednich telefonach nie miałem żadnych problemów z pobieraniem, zauważyłem też, że te prędkości do 500 mam na 3g/h+, jak jest na lte, to potrafi do 5mb dochodzić. I o ile już pobieranie z prędkością 5 jest ok, o tyle te 0,5 bywa za mało. Swoją drogą czy to możliwe że ta prędkość wynika ze złego slotu, w który wsadziłem kartę? Czy na 2 slocie (tym od karty pamięci) może być szybciej?
 3. Witam, piszę z pewnym problemem, mianowicie mam telefon importowany, bez pasma B20, lecz z racji że mieszkam w mieście, mam dobre zasięgi (i prawie zawsze lte), niestety o ile zasięg jest dobry, o tyle internet mobilny nie działa mi raczej poprawnie, osiąga prędkości ok 500kB/s, przy pobieraniu. Resetowałem ustawienia APN, zmieniałem także na inne, proponowane i na stronie orange i w necie, przy 1 konfiguracji raz mi się udało uzyskać prędkości ok 5mB/s, aczkolwiek teraz zaś mam powrót do normy Czy ma ktoś dobre rozwiązanie, bądź dobre wartości APN które po wpisaniu umożliwią mi ko
×
×
 • Create New...