yaro25

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About yaro25

 • Rank
  Nowy
 1. Witam w tej chwili telfon w całości przesyał się poprawnie uruchamiać. Wyswietla komunikat na czarnym tle "The System has been Destroyed".
 2. Dziękuje za zainteresowanie tematem. Telefon co do zasady wyłącza się niespodziewanie, raz chodzi dłużej raz krócej. Można coś na nim robić albo może być w stanie bezczynności - wówczas sam się wyłącza. Czasami na ekranie pojawia się czerwony napis na czarnym tle "destroy system". Po ponownym uruchomieniu znika. Czasami podczas użytkowania pojawiają się na obrazie fioletwowe kreski, z przesunięciem obrazu. Ogólnie dziś np. telefon chodził cały dzień, - sprawdzałem co 3 godziny czy jest włączony. A np. wczoraj wyłączał się tak często, że z chyba 15 razy na godzinę.
 3. Witam zapytanie moje dotyczy nagłego wyłączania się telefonu Xiaomi Redmi Note 4 X. Oprogramowanie zostało zaktualizowane do najwyższej możliwej wersji 10. Telefon został przywrócony do ustawień fabrycznych, nie ma podpiętego konta google. Bateria jest nałaodwana od 80%-100%. Czy ktoś z Was zderzył się z podobnym problemem? Do gwarancji oddać nie mogę, bo sklep upadł. Będę wdzięczny za sugestie.