Murzyn277

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Murzyn277

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Wszystko mam ustawione na włączone to i tak mi nie che zsynchronizować, w czym może tkwić problem? Pozdrawiam.
 2. Mam problem z instalacją adaway/Adblock plus. Albo jest problem z proxy albo hosta. Przed aktualizacją było wszystko ok. Nigdzie w ustawieniach nic nie mogę znaleźć my tego proxy albo hosts. Kopiowanie pliku hosts nieudane.
 3. Witam Telefon upadł i pękła tylna klapka. Zamówiłem już tylna klapke, wiem jak zdjąć klapkę, ale nie mam pojęcia jak zamontować, czy wystarczy dobrze wyczyścić korpus ze starego silikonu/kleju i docisnąć nowa i gotowe? Mam w domu klej b7000, czy mogę go użyć? Trzeba klapkę podgrzewać po operacji, żeby klej złapał dobrze? Pozdrawiam.
 4. Mam problem z instalacją adaway/Adblock plus. Albo jest problem z proxy albo hosta. Przed aktualizacją było wszystko ok. Nigdzie w ustawieniach nic nie mogę znaleźć my tego proxy albo hosts.
 5. Mam problem z instalacją adaway/Adblock plus. Albo jest problem z proxy albo hosta. Przed aktualizacją było wszystko ok. Nigdzie w ustawieniach nic nie mogę znaleźć my tego proxy albo hosts.
 6. Dlaczego od dłuższego czasu nie ma aktualizacji?