Jump to content

matpol7

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About matpol7

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Od dłuższego czasu obserwuję w moim Xiaomi Mi A1 problem z wyświetlaczem. Kiedy czujnik obok aparatu przedniego (czujnik oświetlenia?) zarejestruje padające na niego promienie słoneczne, na wyświetlaczu zmieniają się kolory. Zauważam wtedy jakby wyciąganie z cieni. Przykładowo kolor czarny staje się szary. Jednak gdy mocniejsze światło nie pada na czytnik oświetlenia, kolory wracają do normy. Najlepiej widać to, gdy po prostu zakryję ten czujnik palcem. Czy ktoś wie, jak to naprawić? Jest to niezwykle irytujące na przykład podczas oglądania filmu, gdy ładny obraz staje się brzydki. Doda
 2. Cześć. Za jakiś czas przyjedzie do mnie zakupiony Mi A1. Słyszałem o modzie Google Camera, widziałem co robi i jestem pod wrażeniem. Czy jeśli zainstaluję tego moda nie wykonując roota na nowym urządzeniu to stracę gwarancję?
 3. matpol7

  Mi Band 2

  Mała wysypka to to nie jest. Ręce się wysuszają, czerwienią a jeżeli stan jest fatalny to nawet dochodzi do pękania skóry. No nic, będę musiał po prostu zaryzykować, bo nie uda mi się raczej dojść do szczegółowych informacji o zawartości niklu i kobaltu w opasce.
 4. matpol7

  Mi Band 2

  Dziękuję za dotychczasową pomoc. Czy udostępniona przez sondejmarek tabela pierwiastków zawartych w opasce obejmuje je wszystkie? Dodam jeszcze, że jestem uczulony oprócz kobaltu również na nikiel. W tabelce jest napisane, że dany pierwiastek jest traktowany jako nieuczulający w produkcie, ponieważ jego ilość nie przekracza jakiś tam norm. Zastanawiam się, czy te normy wysatrczą aby móc powiedzieć, że opaska mnie nie uczuli. Napisałem jeszcze maila do xiaomi. Słyszałem o metodach zaklejania plastrem, podkładek pod zegarki ale również lakierowaniem. No ale jeżeli opaska by mnie jednak uc
 5. matpol7

  Mi Band 2

  Witam. Mam zamiar w najbliższym czasie zakupić opaskę MiBand2. Problem polega na tym, że opaska posiada silikonową obudowę, i jest prawdopodobieństwo, że zawarte będą w niej związki kobaltu, na które jestem uczulony. Czy jest możliwość zdobycia informacji o składzie gumy, z którego została wykonana obudowa? Jeśli tak, to skąd mogę taką informację pozyskać?
 6. Oświetlenia jako dekoracyjne chcę używać tak, żeby nie paliło się to główne, a to dekoracyjne dla relaksu.
 7. Witam. Parę stron wcześniej pytałem o oświetlenie. Zapytam znowu Chodzi o to, że zastanawiam się, czy nie kupić np. 2 żarówek zamiast planowanych 3 i pasków LED, z czego jeden Xiaomi w wersji RGB, aby się go fajnie dało sparować i tworzyć w pokoju ładny klimacik przez aplikację. Całe oświetlenie ma służyć jako dodatkowe do pokoju. Problem polega na tym, że ów pasek LED jest drogi. Dużo taniej mogę zakupić jakiejś innej marki, ale wtedy zaś nie będzie parowania przez aplikację. No i pytanie czy warto. Bo z jednej strony drogo, a z drugiej obsługa oświetlenia przez 2 apki.... hmmmm. O jedną za
 8. A na amazfit można odpisywać? Dla mnie problem z komunikacją pisemną przez urządzenia jak Smartwatch jest taki, że o ile przeczytać sms na takim urządzeniu to nie problem, o tyle odpisać na tą wiadomość na tej malutkiej klawiaturce to jest dramat. A jeśli jakiś elektroniczny zegarek nie udostępnia funkcji odpisywania, to aby to zrobić i tak wyciągamy telefon z kieszeni. Co do przypomnień na tools & Mi Band to chyba takiego problemu nie będzie no bo w moim przypadku to mogą być proste, krótkie informacje co muszę zrobić.
 9. No to świetnie. Czyli jednak będę miał prawijanie muzyki na mi bandzie. Tak się jeszcze zastanowiam, jak bardzo w praktyce jest użyteczny ten odczyt sms. W końcu wyświetlanie w partiach po 18 znaków musi być długie. I w wielu przypadkach wygodniejsze będzie po prostu sięgnięcie po telefon, a nawet jeśli, to i tak musimy to zrobić aby odpisać.
 10. Czy aplikacji Mi band 2 func button mogę używać obok tools & mi band?
 11. Chodziło mi o bezpłatną wersję Sleep as Android, bo ta aplikacja jest dostępna w wariancie za free. Tools i mi band oczywiście jest płatne.
 12. Czy ta integracja ze Sleep as Android działa poprawnie w bezpłatnej wersji tej aplikacji, czy może jest jakaś bardzo okrojona?
 13. Czyli dzięki power nap nie muszę się bawić w budziki i wyciszenie powiadomień, tylko ustawiam power nap i mam spokój? Świetne. Już mi się podoba ta Integracja ze Sleep as Android Czyli apka ma raczej wszytko co mi potrzeba.
 14. W innym wątku pisałem o tym, że poszukuję aplikacji do mi band 2, która doda parę funkcjonalności. Zainteresowałem się aplikacją Tools & Mi Band. I mam pytania dotyczące jej obsługi: Na jakiej zasadzie działa funkcja "power nap"? Czy aplikacja daje taką funkcjonalność jak przewijanie muzyki za pomocą opaski?
 15. Witam. Mam zamiar zakupić Mi Band 2 wraz z dodatkową aplikacją. Chciałbym aby aplikacja dawała mi takie funkcjonalności jak: inteligentny budzik, wyświetlanie powiadomień wraz z tekstem od takich aplikacji jak Google keep czy evernote(funkcja przypominania znajduje się w aplikacji tools & Mi Band, czy taka funkcjonalność może mi zastąpić przypomnienie z wyżej wymienionych aplikacji?), wyświetlanie kto dzwoni, treść sms. W aplikacji tools & Mi Band jest taka funkcja jak power nap. Czym to się różni od zwykłego alarmu nastawionego na 15 minut na przykład?
×
×
 • Create New...