Jump to content

Ricky

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ricky

 1. Dzięki za odpowiedź. Ogarnąłem sprawę kablem OTG - podpiąłem myszkę i wszystko działa. Super sprawa. Pozdrawiam.
 2. Witam. Upadł mi dzisiaj mi4. Ekran pękł i prawie cały nie działa - nie mam jak wpisać pinu, żeby go uruchomić. Przeczytałem o możliwości zastosowania kabla OTG - czy mi4 wspiera takie rozwiązanie, będzie działało? Jakie mam inne możliwości uruchomienia telefonu i zgrania kilku folderów na kompa? Za wszelkie odpowiedzi/sugestie będę wdzięczny. Pozdrawiam.
 3. Witam. Jak można zarchiwizować zawartość jednego konta pocztowego z aplikacji pocztowej MIUI? W aplikacji mam zsynchronizowane 3 konta pocztowe, interesuje mnie tylko zrzut jednego. Może być do pliku, do jakiegoś folderu - byle "na zewnątrz" aplikacji. MI4W, MIUI 9.6 Pozdrawiam, R
 4. Ok, problem rozwiązany. Okazało się, że aplikacja "Aktualizacje" nie miała uprawnień do danych. Zmiana ustawień pomogła - właśnie się aktualizuje. Pozdrawiam, R.
 5. Witam. Mam problem z aktualizacją do najnowszej wersji miui. Po kliknięciu w ikonkę "Aktualizacje", otwiera się podgląd -> wyświetla się "9" z informacją "zainstalowana wersja MIUI9 I 7.11.16 - niestety, ekran jest martwy, nie odpowiada na dotyk. Aktualną wersję ściągnąłem ręcznie i nie wiem jak ją uruchomić. Pozdrawiam, R.
 6. Witam. Redmi4 pro nie wyświetla normalnie mms'ów. Dochodzi informacja o wiadomości, data, rozmiar itp. Bywa i tak, że po jakimś czasie się wyświetli, ale nie ma zasady. Co może być powodem? Sieć: t-mobile, rom global. Pozdrawiam.
 7. Witam. Na swoim mi4 posiadam miui7 5.12.11, chciałbym zaktualizować miui do najnowszej wersji. Tutaj pytanie - można to zrobić jak kiedyś - opcja aktualizuj, rozpakowanie pliku cancro? Czy może teraz trzeba to zrobić inaczej? Pozdrawiam, Ricky
 8. Witam. Odblokowanie telefonu i wgranie miuipolska rozwiązało problem. Telefon teraz śmiga jak złoto. Pozdrawiam.
 9. Ta sama karta działa elegancko w mi4. Druga karta (używana właśnie w mi4) także nie działa w redmi3pro. Czy zainstalowanie Redmi 3 Latest China Stable Version Fastboot File Download na zablokowany bl rozwiąże problem?
 10. Witam, Kupiłem Redmi 3 i przyciąłem kartę SIM do micro. Telefon czyta kartę (widzi numer telefonu, operatora, wymaga PINu) ale nie mogę wykonać ani odebrać żadnego połączenia, ani sieć nie działa (nie ma sygnału) - wymaga wyłączenia trybu samolotowego, który jest wyłączony. W czym może być problem? PS. ta sama karta działa bez problemu w MI4
 11. Witam. Na początku chciałbym się przywitać - jestem tutaj nowy. Dzisiaj przyszedł Mi4 (kupiony na iBuygou) - póki co jestem bardzo zadowolony. Moje pytanie: Gdzie mogę (o ile jest taka opcja) ustawić powiadomienie o przekroczeniu limitu danych? Mam limit 2gb, chciałbym, żeby telefon wyświetlał komunikat, że przekroczyłem ustawiony limit - np. 1.8gb? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...