rudin

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About rudin

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wybrałeś w aplikacji serwer Mainland China? Jeśli nie sprobuj na nim. U niektórych pomoglo też włączenie lokalizacji i blietooth na czas instalacji.
 2. Czyli pewnie bateria Wydaje mi się, że parę stron wcześniej ktoś też pisał o problemie, który mógł wskazywać na coś z baterią (robot po kilku chwilach odskakiwał od stacji). Może uda się dowiedzieć, czy ten ktoś np znalazł w Polsce jakieś sensowne ogniwa lub zamienniki. Daj też znać jak gearbest podszedł do tematu.
 3. Czysciles styki odkurzacza i stacji? Zrobiłbym tez reset do fabrycznych ustawień. Obawiam się ze cos moze byc z baterią nie tak ale trzymam kciuki, ze reset pomoże.
 4. @mateusz122 Napisz chociaż o której wersji robota mówisz. Jeśli ver1 to nie ma w niej funkcji zone na zapamiętanych mapach. Zapamiętane mapy (a raczej historię czyszczenia) możesz obejrzeć gdy wejdziesz do ustawień (Settings) i wybierzesz Cleaning history.
 5. Hee - przypomniałeś mi jak raz spałem w moich nowych, śmierdzących gumą Relaxach jak byłem dzieckiem.
 6. Jak już będziesz miał/miała oba u siebie napisz parę słów porównania
 7. Podobno druga generacja rozpoznaje dywan. Zwiększana jest wtedy moc ssania. Domyslam się, że "ciurkanie" mopem zostaje wtedy wstrzymane.
 8. Hej. Rady odnośnie drugiej wersji raczej będą pochodzić od Ciebie. Być może się mylę, ale nikt z dotychczasowych gości tu raczej nie ma drugiej wersji. Do tej pory była ona głównie w PreSale. Co do cła i vat to się nie wypowiem bo nie znam tego sklepu. Ale z drugiej strony piszesz o jakimś "ubezpieczeniu na opłaty" za które zapłaciłeś. Czy to aby nie jest tak, że w przypadku naliczenia opłat to ubezpieczenie pokryje Ci te koszty? Co to za ubezpieczenie dokładnie?
 9. No rozwiązanie z kablem jest rzeczywiście zdecydowanie lepsze niż z przejściówką. Nigdy nie widziałem na żywo stacji od tego odkurzacza więc nie wiedziałem że można zastosować kabel zamiast bawić się w adaptery.
 10. Nie koszę nic. Podałem bezpośredni link. Przejściówka pewnie badziewna ale czego można się spodziewać za 3 PLN. Podałem raczej jako przykład żeby pomóc TEDowi. Fajnie byłoby gdybyś też pomógł i dał namiary na wspomniany przez Ciebie kabel. Chętnie też popatrzę. Pozdrawiam
 11. To najniższa cena w historii jak do tej pory Pewnie przyda się jeszcze taki adapter: https://m.gearbest.com/samsung-cables-adapters/pp_241244.html Jak zamówisz przez apke to cena pewnie będzie niższa.
 12. Wczoraj ten kod obniżał cenę do 249.99$ i po przeliczeniu na złotówki wg Gearbest było to właśnie 912 PLN jak na powyższym screenie. @TED - a ile fizycznie PLN pobral Ci PayPal z konta. Domyslam sie ze okolo 950. No chyba że płaciłes kartą walutową.
 13. Gdy doda się koszt przesyłki to wychodzi około tysiaka. Pytanie czy najtańsza przesyłka stąd czyli DHL ECONOMY (4-8 dni roboczych) nie zwiększa ryzyka naliczenia cła i vatu.