Skocz do zawartości

inprise

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Dodatkowe

  • Smartfon
    Xiaomi Note 4X

Osiągnięcia inprise

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Czyli nie ma co szukać w ustawieniach. Dzięki za info.
  2. Dołączę do tematu, bo mam podobny problem. Telefon tak samo się zachowuje, jeśli chodzi o wyświetlanie nazwy sieci, ale jest dodatkowy problem. Gdy ustawione tylko 2G, włączone WiFi i telefon wyświetla nazwę sieci Orange LTE i np. 2 kreski zasięgu. Jeśli w tym momencie traci zasięg sieci (mam bardzo słaby) to kreski zasięgu nadal pokazują jakby był, nazwa sieci nadal jest Orange LTE, ale nie można się dodzwonić do mnie ani zadzwonić. Nie ma tego problemu, gdy WiFi jest wyłączone, zasięg znika to i kreski znikają, pokazuje się napis "brak sieci". Jest to potwornie denerwujące, bo patrząc na telefon nie wiem czy mam zasięg czy nie. Ma ktoś podobny problem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...