Jump to content

lukas1607

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lukas1607's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzięki za instrukcję, tak chyba zrobię ... Ostatnie pytanie, dla zwykłego użytkownika - warto wgrywać miui polska czy wgrać Global Developer Version (miflash) - to jest prostsze. Dzięki
 2. Dzięki, wczytałem się trochę w temat i rozumiem że wykonując MiFlash mogę wgrać dostępne wersje stąd http://en.miui.com/a-234.html czyli dla Mi6: ★ Xiaomi Mi 6 Latest China Developer Version Fastboot File Download ★ Xiaomi Mi 6 Latest China Stable Version Fastboot File Download ★ Xiaomi Mi 6 Latest Global Stable Version Fastboot File Download ★ Xiaomi Mi 6 Latest Global Developer Version Fastboot File Download Który z nich wgrać? Natomiast drugie pytanie, skoro mój telefon pochodzi z GearBest to ma prawdopodobnie odblokowany bootloader (jeszcze tego nie sprawdzałem), to chcąc wgrać MIUI Polska to powinienem postępować według np. tej instrukcji? https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ I teraz pytanie czy warto wgrywać MIUI Polka, czy lepiej wykonać MiFlash i wgrać którąś z czterech powyższych wersji? Jeśli tak to którą? Dzięki za pomoc.
 3. według tego tutoriala też mogę? czyli podczas tego miflasha, mogę sobie wgrać miui polska?
 4. Witajcie ponownie. Więc kupiłem na GearBest - Mi6. Wczoraj dojechał , i mam pytanie. Ma wgraną taką wersję systemu (która zresztą wczoraj już się zaktualizowała). Czy to jest wersja ok? Czy jakiś chiński syf? Czy zmieniać to na MIUI Polska?
 5. no właśnie, poczytałem trochę o zmianie ROMU na stronie miui, tyko pytanie czy tutaj będę mógł to zrobić bez problemu? Nawet już załatwiłem sobie zgodę od chińczyka
 6. mi5 chciałem dla żony, z kolei mi6 dla siebie, zależy mi przede wszystkim na dobrych zdjęciach (stabilizacja obrazu). Z tego co wiem mi5s jej nie ma.
 7. Witam, mam pytanie. Zamierzam kupić mi5 ... Jaka jest różnica pomiędzy tymi telefonami? Jeżeli kupię ten tańszy to mogę wgrać tam Polski czy inny ROM. Co oznacza że ten drugi to GLOBAL VERSION? https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_294071.html?wid=21 https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_365119.html Którego lepiej kupić? Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...