Jump to content

listek30

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 5 S Plus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

listek30's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Aha, to mnie uspokoiłeś bo już myślałem że znowu mam pecha i trafiłem wadliwy telefon, w moim poprzednim miałem od razu do wymiany głośnik rozmów bo charczał teraz sobie myślę znowu?, a wracając do podświetlania przycisków zdziwiło mnie to bo w moich poprzednich zapalały się tylko jak dotykałem dolnej belki, no dobrze nie będę już zamęczał ciebie i innych forumowiczów po prostu trzeba się przyzwyczaić i tylę. Pozdrawiam
 2. Czyli to podświetlanie przycisków obojętnie gdzie dotknę ekran nie jest normalne? Później spróbuję zresetować tylko muszę zgrać fotki.
 3. Tak, wczoraj zaktualizowałem do 8.5.2.0, siedzę na globalu, zabawy we wgrywanie romu na własną rękę nie dla mnie:)
 4. Witam. Jest to mój pierwszy telefon od Xiaomi, pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne i jestem zadowolony z zakupu, mam nadzieję że telefon pozostanie ze mną kilka latek. Jest tylko jedna rzecz która w nim mnie irytuje i nie mogę sobie poradzić, chodzi mianowicie o podświetlanie przycisków podczas dotykania ekranu a nie tylko dolnej belki, przeszkadza mi to szczególnie w czasie korzystania z internetu co przesunę artykuł to przyciski dotykowe już świecą. Znalazłem jedynie taka opcję " automatycznie wyłącz przyciski", wybieram chrome zawsze wyłączaj, ale niestety dalej się podświetlają. Czy jest jakiś na to sposób?
×
×
 • Create New...