Jump to content

m3x

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About m3x

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. m3x

  MIUI 20.3.26

  Cześć, też mam tą samą zagwozdkę, chociaż na obecnym romie nie mam już problemów o których wspominasz. Miałem ogólny lag telefonu na poprzednich dwóch wersjach, na tej jest wszystko w porządku i o dziwo ładnie działa, spróbuj może na początek wyczyścić dalvik/cache. Ja osobiście na razie zostaję na tym, zobaczę co będzie dalej bo teoretycznie zapowiedzieli zakończenie wsparcia dopiero w czerwcu więc pewnie coś jeszcze wyjdzie, przypuszczam że jakiś ostateczny global jeszcze się pojawi, wtedy na niego przejdę pewnie.
 2. m3x

  MIUI 20.3.5

  U mnie to samo, po restarcie git a po dwóch dniach nie da się korzystać z telefonu normalnie. Ostatni działający rom to 2.27, ja osobiście wróciłem do niego.
 3. m3x

  MIUI 20.3.5

  No tak, rozwiązanie "sformatuj kompa" i problemy znikną. Mam robić format data po każdej aktualizacji? Chyba nie o to chodzi i nie ma takiego zalecenia. Generalnie nie są to błędy, wygląda to jak zapychanie się jakiegoś bufora czy cache bo wydajność spada z czasem. Napisałem jak się ma sprawa w tej konkretnej wersji. Wróciłem do tej sprzed tygodnia, bez żadnego formatu, nawet dalvik/cache i jest niebo a ziemia. Z tego co czytam to nie tylko ja mam takie problemy na tej wersji. Zobaczymy jak będzie na jutrzejszej.
 4. m3x

  MIUI 20.3.5

  Mi6 - dopiszę swoje, wydajność tej wersji to katastrofa, lag powiadomień, pojawiania się ikon, dotyk w niektórych miejscach (ogólnie pulpit działa ok) dostaje laga. Po restarcie jest okej przez jakiś czas, zrobiłem wipe dalvik/cache zobaczymy. Nie wiem czy wytrzymam do piątku, ale we wcześniejszych wersjach czegoś takiego nie było.
 5. Dzięki, sprawdzę. To jakiś znany błąd?
 6. Może mi ktoś przetestować pewną rzecz związaną z działaniem przycisku Home? Najlepiej ktoś z Mi6 bo takowy posiadam. Kroki do odtworzenia: - restart telefonu - jak pojawi się pierwszy ekran blokady, na początku spróbować odblokować odciskiem palca, po tym powinien pojawić się od razu kod do wpisania bo pierwsze odblokowanie nie może być palcem - odblokować wtedy pinem i sprawdzić czy przycisk Home działa prawidłowo. U mnie po takiej procedurze ani przycisk Home ani odblokowanie odciskiem nie działa, dopóki nie zrestartuję telefonu ponownie i przy pierwszym odblokowaniu użyj
 7. Witajcie Działam na romie 8.5.8, zużycie baterii u mnie wygląda jak na zrzutach. Okres gdy zużycie wygląda w porządku to czas 23:00-6:00 wtedy mam włączone automatyczne oszczędzanie baterii. Moje pytanie jest następujące: jak wykryć co z systemu zjada tak baterię? Z telefonu nie korzystam wiele a zużycie wygląda jak podczas włączonych danych mobilnych. Próbowałem WakeLockDetector ale nie bardzo wiem jak go czytać. Wiem też że na tym romie bateria może działać normalnie bo gdy zrestartuję telefon to po tej operacji bateria na luzie trzyma sobie 2 dni. Do czasu kolejnego ładowani
 8. m3x

  MIUI 8.1.25

  Na razie nie ma OTA na Oreo. Można to zrobić łatwiej - w okienku gdzie sprawdzasz wersję, w menu (prawy górny róg) masz opcję "Zainstaluj aktualizację z pliku zip". Wskazujesz zipa którego jedynie musisz sam wcześniej ściągnąć i klikasz ok. Reszta robi się z automatu jak podczas OTA.
 9. m3x

  MIUI 8.1.25

  To może z mojej strony 3 grosze odnośnie Android Pay na Mi6: Również mi to nie działało, terminale nie czytały karty, sprawdźcie sobie Ustawienia -> Uprawnienia -> Uprawnienia Aplikacji -> Android Pay i czy dostęp do NFC nie jest na "Pytaj". U siebie zmieniłem na "Zezwól" i od kopa ruszyło. Portfel NFC z HCE mam cały czas. Mam też roota więc generalnie wszystko powinno działać jak w 7. Jeśli to ma jakieś znaczenie - przy przechodzeniu na Oreo robiłem full wipe.
×
×
 • Create New...