Jump to content

draco09

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

draco09's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. @slimdick jeśli tak to mój błąd, być może ostatnio to poprawili, pamiętam, że jeszcze niedawno był z tym problem. Tak samo jak z wysyłką MMS do większej ilości osób, co w przypadku tej aplikacji również ją dyskwalifikowało. Dzięki za info! No ale tematem nie jest kwestia aplikacji do SMS tylko wersja systemu, oryginalny czy śmieciowy :)?
 2. Gdyby tylko chodziło o brak obrotu to pewnie tak, ale z tego co czytałem polska wersja ma wiele więcej poprawek, no i można instalować dodatki jak klawiatura od Xperii, która dla mnie jest najlepszą z jaką miałem styczność. Ale fakt, przed tym jak postanowiłem wgrać polską wersję szukałem alternatywy dla aplikacji SMS z obsługą DualSim i w każdej było coś co ją dyskwalifikowało, w aplikacji wiadomości od google banał, ale istotny - brak informacji o tym, czy SMS został wysłany Inna sprawa, jeśli mam nieoryginalny system to chcę się go pozbyć Właśnie trafiłem do tematu o GLOBAL ROM dla Redmi 4 Prime, i widzę tam na screenach, że ludzie również mają 8.2.4.0(MBEMIDL) więc chyba wszystko jest okej?
 3. Witam wszystkich, moja wybranka stała się posiadaczką Redmi 4 Pro, czy szczęśliwą? Czas pokaże. Obecnie jest nieszczęśliwa bo przez lata pisania w poziomie nie jest w stanie przywyknąć do braku możliwości obrócenia ekranu w aplikacji SMS. Szukając rozwiązania trafiłem w to miejsce Ogromna kopalnia wiedzy - szacun! Chciałbym wgrać jej MiuiPolska/Xiaomi.eu ale nie jestem w stanie dojść co obecnie jest zainstalowane w telefonie a z tego co wyczytałem jest to istotne dla prawidłowej instalacji. W telefonie obecnie jest: MIUI Global 8.2 | Stabilna 8.2.4.0(MBEMIDL) Nie mogę nigdzie znaleźć czy to oficjalny GLOBAL czy jakiś modyfikowany. Mając to coś po odblokowaniu bootloaudera mogę przystąpić do instalacji MiuiPolska czy muszę wcześniej instalować China Dev (Developer)? Z góry bardzo dziękuję za pomoc
×
×
 • Create New...