fafkulce

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About fafkulce

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4A

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Problem rozwiązany, proszę o zamknięcie tematu. Pozdrawiam
 2. Cześć wszystkim. Telefon wersji 3/32, najnowszy rom global stable. W pewnym momencie stracił możliwość zapisu plików w pamięci wewnętrznej. Reset do ustawień fabrycznych wykonany, również rom istalowny od nowa wraz z wszystkimi wipe. Bez karty SD nie można zrobić nawet zdjęcia, gdy karta SD zostanie włożona do telefonu możliwe jest już robienie zdjęć ale nie można pobrać większych plików, ponieważ wyskakuje komunikat o braku pamięci. Miał ktoś podobny problem? Jeśli tak o jak go rozwiązał?
 3. Udało sie odblokować, sugestia Orjon pomogła Ale schodów ciąg dalszy, w programie Minimal ADB and Fastboot mam taki oto błąd po wpisaniu komendy "fastboot devices": 9730fec17d04 fastboot Czy ktoś się z tym spotkał ? Sterowniki i wszystko inne instalowało się bez problemu.
 4. Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Xiaomi Redmi 4A. Wersja Global. Chciałem przejść na MIUI Polska ale mam problem z odblokowaniem bootloadera, począwszy od problemu na stronie Xiaomi, gdzie za każdym razem wyskakuje komunikat o przekroczeniu żądań z danego IP, sms przychodzi bez problemu.. po problem ze sterownikami na Win10 64bit. Kilka razy już robiłem wszystko wg tutoriala, niestety bez powodzenia. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł chętnie wysłucham sugestii gdyż sam już nie mam pomysłu.