Jump to content

wuboo

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wuboo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Tak sterownik był zainstalowany. Problemem było samo wejście do EDL. trzy przyciski plus kabel nie powodował wejścia do EDL. tak samo adb reboot edl ostatecznie pomógł fastboot oem edl Teraz pod MiFlash urządzenie pojawia się jako COM i windows prawodłowo pokazuje Qualcoma. Teraz tylko kwestia czy do flashować czy nie. Pewnie trzeba będzie wysłać do MiCenter.
  2. @slimdick Dzięki, właśnie się kierowałem tym poradnikiem. Tylko problem pojawia się z odpaleniem EDL. Ni diabła nie mogę go uruchomić.
  3. Hej, Znajomi zamówili Mi5X z allegro. Telefon przedstawia się jako Miui Global 8.5 Stable 8.5.6.0.0(NDBCNED). W teorii ma język polski. Próbowałem go odpalić w fastboot mode, ale jest tylko ciemny ekran. Po podłączeniu MiFlash wykrywa go(7d8a9a31), jednak z logów dowiaduje się, że missmatching image and device(próbowałem go z flashować China devel tiffany). Po Uruchomieniu EDL-a w MiFlash telefon się nie zgłasza. Na portach usb cisza tak jakby telefon był wyłączony I teraz pytanie czy coś da się z nim zrobić? Jakieś pomysły ?
×
×
  • Create New...