Jump to content

lucash71

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lucash71's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Wielkie dzięki Panowie FromWP i slimdick. Wgrałałem sobie i mam 7.6.8 Jeszcze raz wielkie DZIĘKI Panowie
 2. A tego mogę wgrać co jest na pobierz MIUI?: MIUI 7.6.8 Android 5.1.1 ROM HM3 KOD ido Czy jest coś lepeszgo/nowszego?
 3. Dobra, bo już zdurniałem:) Skoro adb pokazuje unlock "false" a TWRP mam to co teraz? Mogę wgrać softa normalnie czy co? Sorki ale to mój pierwszy Xiaomi:) Wczwśniej były samsungi i tam wiedziałem o co kaman:)
 4. Jak sprawdzałem przez adb to mam "false". Telefon kupiłem od gościa używany. Jak wchodzę przez vol+ power to mam chińskie krzaki.
 5. @slimdick mam wszystko zainstalowane adb itd. z sterownikiem od fastboot już próbowałem. Odisnstalowałem i ponownie pozwoliłem wykryć i zainstalować. Wogóle jak wejdę w ustawienia na telefonie to pod " Zdjęcie blokady OEM" Mam coś takiego jak na zdjęciu - "Statystki procesów". Gdy chcę w to wejść to wywala mnie do głównych ustawień.
 6. Hej. Mam taki problem. Posiadam Redmi 3 z zablokowanym bootloaderem. Wersja softu MIUI 8.3 by xiaomi.eu 7.4.20 (rozwojowa) Otrzymałem pozwolenie na zdjęcie blokady bootloader, ściągnąłem Miunlock, Zainstalowałem wszystkie sterowniki, ustawiłem wszystko w telefonie (debugowanie, zdj blogady OEM itd.). Zalogowałem się na konto w telefonie i w Miunlock. Po podłączeniu w trybie fastboot w Miunlock wyskakuje że jest "mi phone". Daje unlock i przy "veryfing device" nic się nie wyświetla. Licznik dochodzi do 50% i wyskakuje "Couldn't Unlock" jak na zdjęciu. Może ktoś wie o co może chodzić, lub co robię nie tak. Byłbym wdzięczny za udzielenie jakiś wskazówek.
×
×
 • Create New...