Jump to content

toniesabzdury

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About toniesabzdury

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak to się robi? Jak obok szkiełka? Stała się szczególnie dziwna sprawa. Kilka dni temu plamka tajemniczo zniknęła. Mogłem normalnie robić zdjęcia przez weekend, choć był czasami problem z wymierzeniem ostrości. Wczoraj jednak wróciła - na inne miejsce (bardziej centralne). Wielkość się chyba nie zmieniła.
 2. Zabierze. Już ustaliłem jeden taki kontakt (wymienią obiektyw jak będzie potrzeba), ale najpierw chciałbym spróbować załatwić sprawę załatwić nieserwisowo. Jestem pewny, kilka razy je czyściłem.
 3. Dobrze wiedzieć, że nie jestem osamotniony. Nie próbowałeś nic z tym zrobić? Mnie to niesamowicie irytuje, a często korzystam z aparatu.
 4. Witam, mam problem z głównym aparatem w Mi5 zakupionym 5 miesięcy temu na OLX (uczciwy sprzedawca). Mianowicie, od tygodnia na każdym zrobionym przeze mnie zdjęciu jest plamka. Cały czas tej samej wielkości i w tym samym miejscu. Próbowałem wyczyścić ekran z zewnątrz i nie pomogło. Żeby była jasność - na obiektywie nie ma żadnej osłonki/folii, więc nie jest to żaden bąbel. Może być to albo paproch, albo coś na matrycy od wewnątrz. Zgłosiłem problem do kilku okolicznych serwisów i w żadnym nie byli mi w stanie pomóc. Jest kilka, które po wysłaniu zrobią diagnozę, ale to ostateczn
×
×
 • Create New...