Jump to content

tomekgreen1985

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 4

tomekgreen1985's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Hmm skoro tak mówisz już się pobiera. Będzie kolejny do testów. Używasz go może ?
 2. Poprzednią wersję czego RR? Z poprzednią miałem to samo. Miałem nadzieję, że z tą będzie ok. Jedynie z 27 maja działała w miare. Widzę teraz że się pokazała wersja z 15 lipca. Wersja z 15 lipca działa ok. Uruchomiła się bez problemu. Zmiana Twrp na 3.3.1.0 arian nie pamiętam dokładnie nazwy pomogła i gapsy się zainstalowały.
 3. Twrp 3.3.1.2 i 3.2.3.4 arian.sagit bez GAps mieli animacje startową gaśnie i uruchamia do Twrp i tak cały czas. A instalowałem cały czas OpenGAps: https://opengapps.org
 4. Korzysta tu ktoś z RR ? Sam rom mieli mieli i w końcu wyrzuca do twrp. Przy próbie instalacji gaps wywala błąd 64 że nie właściwe, a wiem że są właściwe na pewno.
 5. Witam testuje póki co RevengeOS-2.4-Pasta-OFFICIAL-sagit-20190623 od kilku dni i jestem pozytywnie zaskoczony odnośnie baterii i wydajności. Aparat od Google już jest w romie. Nie trzeba instalować. Póki co wszystko śmiga. Root zrobiony.
 6. Korzystam już jakiś czas z wersji nie oficjalnej gdyż w wersji oficjalnej nie przywracał mi kopii zapasowej oraz jej nie tworzył. Zmieniłem też kernel na stormguard. Używam na nim aparatu hdr od Google i działa bardzo dobrze zdjęcia wulychodza o niebo lepiej niż z domyślnej aplikacji aparatu. Na miui 9 ta aplikacja łapała zwiechy.
 7. Witam jestem nowy na forum. Od dwóch dni mam telefon z Xiaomi Redmi Note 4. Co do zmiany IP u mnie zadziałał sposób z dodatkiem do Chroma Hide My IP. Tam ustawiłem na Chiny i poszło.
×
×
 • Create New...