Onion

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Onion

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

676 profile views
 1. Może by obsługiwał gdyby ekran był cały i dałoby się włączyć jakieś debugowanie w ustawieniach, a tak to tylko wykryło model telefonu. Z danymi niby miałbym zrobić tak, że je widzę na ekranie monitora tak jakby program emulował wyświetlacz telefonu i spisuję na papier co ważniejsze informacje lub robię screenshota i zachowuję w .jpg na dysku.
 2. FoneLab czy dr.Fone są pisane pod Samsunga, dr. Fone jeszcze może wykryć Xiaomi, ale nie ma możliwości sterowania telefonem z uszkodzonym ekranem.
 3. Czy jest jakiś program który umożliwi mi wyciągnięcie z telefonu listy kontaktów, listy ulubionych z przeglądarki i historię połączeń przez połączenie telefonu przez USB z komputerem? //Nezu: 1.Bzdura 2. Bzdura nakręcająca nieptorzebną dyskusję niezwiązaną z tematem. Częśc niezgodna z tematem usunięta, aby innych nie korciło do OT.
 4. Czytałem, jednak ta różnica była z kraju pochodzenia, chińskie miały dobry wyświetlacz, a te indyjskie żółte. Tam mają chyba z jakością jeszcze gorzej niż w bez markowym chińczyku, np. taki Duster który został wyprodukowany w Indiach po kilku latach zaczyna rdzewieć, bo przez inny klimat nie robią zabezpieczeń antykorozyjnych, a taki sam duster wyprodukowany w Rumunii czy w Rosji już nie rdzewieje. Z tatą zresztą było podobnie, choć dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne było za dodatkową dopłatą, ale jak to w Polsce było, kupowało się głównie auta w podstawowym wyposażeniu. Ja mam prawie taką sytuację, jakbym dał samochód do serwisu producenta na wymianę pękniętej szyby, a odebrał od Wiesia z garażowego warsztatu z wszystkimi szybami w żółtym kolorze. "Panie, chciał pan szybę wymienić, to jest." : /
 5. W takim razie odradzam serwisowania w Wrocławskim MiCenter :/ Myślałem że jak wyślę do oficjalnego serwisu, to zrobią naprawę porządnie, a widać że robią lipę jak w każdym innym.
 6. Mój Mi4 właśnie wrócił drugi raz z serwisu po wymianie ekranu LCD (pierwsza wymiana była fuszerką), teraz jak ekran jest cały i się nie rozpada, to mam problemy z kolorem, cały wyświetlany obraz jest zżółknięty. Zupełnie jak u użytkownika z tego tematu: Dodatkowo podczas przesuwania obrazu widzę migające kropki na całym ekranie, czerwone i zielone, zawsze w tych samych miejscach. (widzę to jedynie na tapecie, podczas przeglądania internetu czy grania nie ma żadnych kropek), jednak Serwis miał kosztować 260zł a już mnie 300zł kosztował, nie wiem czy reklamować drugi raz czy to może przypadłość nowych ekranów? Wszelkie tryby czytania i kontrasty są wyłączone.
 7. Wspaniała odpowiedź, dziękuję slimdick za pomoc, przeniosłem co umiałem.
 8. No wyobraź sobie że nie, używałem telefonu do dzwonienia, a nie bawienia się w rootowanie, bootowanie czy inne modowanie, więc żaden Vysor ani Aircośtam do emulacji ekranu smartphone na komputerze mi nie pomógł w tym problemie.
 9. Ale ja nie mam możliwości zainstalowania czegokolwiek na telefonie.
 10. Rozbiłem ekran w telefonie, mogę go tylko odblokować bo działa jedynie górna część, przed oddaniem do naprawy muszę zgrać pliki z telefonu na dysk komputera, po podłączeniu telefonu nie mogę kliknąć w "Ładowanie urządzenia przez USB Dotknij, aby zobaczyć więcej opcji" bo ten przycisk znajduje się za nisko, mogę jedynie włączyć dane komórkowe i wifi, nawet nie mogę rozjaśnić ani zaciemnić ekranu. :L Próbowałem przez Mi PC Suite, to mi program pokazuje że muszę zaktualizować telefon by się z komputerem połączyć. Czy da się jakoś zgrać te pliki zanim z nim pójdę do naprawy?
 11. Ok, zainstalowałem niewiele nowszą wersję z 5.12.4 na 5.12.17 po czym udało się zainstalować 7.2.24. thx
 12. Pobrałem i sprawdziłem MD5, takie same, spróbowałem innej wersji, "xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_V8.2.1.0.MXDCNDL_v8-6.0.zip" też nie działa, nie wiem co robię źle. Może powinienem pobrać jakąś starszą wersję? Aktualnie mam MIUI 5.12.4 (rozwojowa) na androidzie 4.4.4.
 13. Pobrałem xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_7.2.24_v8-6.0 i nie mogę zainstalować, prosi o sprawdzenie sumy plików i ponowne pobranie, zaś sama aplikacja "Aktualizacje" nawet nie chce pobrać najnowszego romu przez wifi.
 14. Chciałem zaktualizować swój telefon, na stronie miuipolska serwer główny odnosi do 17 różnych plików, alternatywny 1 nie działa, a alternatywny 2 ma plik o wadze 0 bajtów, więc pobiera samą nazwę. Ostatnią wersję jaką pobierałem to było MIUIPolska_cancro_5.12.4_v7-4.4.zip, gdzie mogę znaleźć dla Xiaomi Mi4 nowe cancro?
 15. Mam Xiaomi Mi-4W z wersją MIUI-4.8.22, chciałbym zaktualizować do ostatniej stabilnej wersji żeby nie było problemów. Jednakże gubię się którą wersję mam pobrać. Aplikacja mi znajduje wersję "5.11.26 (Tygodniowa)". Portal mi poleca wersję 5.12.4. Wg. poradnika mam chyba pobrać 5.5.8. gdyż strona na portalu "MIUI V5 Stable" jest pusta, a v7 nie posiada "cancro". Nie wiem czy powinienem instalować starą wersję stabilną czy mogę od razu nową wgrać, czy mógłby może ktoś mi pomóc i napisać którą najnowszą wersję stabilną mogę zainstalować?