Jump to content

2names

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Vacuum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

2names's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Kupiłem od osoby, która odsprzedała mi nietrafiony prezent. Zaznaczę od razu, że towar był nowy, nawet nie był nierozpakowywany. Dzialal bez zarzutu, i jak w wielu przypadkach, lepiej niż można było przypuszczać. Niestety, ale nie ma opcji ma reklamacje, kontaktowałem się z tą osobą w tej sprawie. Szkoda, ale to było świadome ryzyko.. Tyle, że jak już się sprawdza wątek LDS to.. mam wrażenie, że to dosyć pospolita awaria. Pytanie czy tylko nowy laser jest rozwiązaniem (?)
 2. Ciężko powiedzieć z pewnością, ale.. odkurzacz zatrzymał się podczas zwyklej pracy, na środku pokoju. Pierwsze monity dotyczyły blokady kół (tak mi się wydaje, ale pewny nie jestem z racji tego, że działo się to gdy byłem w pracy), później wyskoczył Error z LDS. Przyznam, że zdjąłem pokrywę odkurzacza (to raptem kilka śrubek) i na moje oko wszystko jest ok. Problem jest opisany na YT, ale rozwiązania brak (oczywiście poza wymiana części). Jeśli nie będzie jakiegoś wyraźnego kierunku działania, planuje otworzyć moduł z laserem. Ale to rzecz ostateczna, łudzę się że może ktoś podsunie rozwiązanie / pomysł.
 3. Witam. Pierwszy raz na forum, przeczytałem wiele ciekawych wątków, ale mój przypadek nie był jeszcze zgłoszony. Chodzi o problem z laserem. Dokładnie z Laser Distance Sensor (zwany LDS). Po około 3 miesiącach urządzenie przestało działać poprawnie. Włącza się, rusza i za moment stopuje, potem to samo kilka razy i monit: "LASER SENSER ERROR - sprawdź czy możesz przesunąć pomarańczowa głowice np. ołówkiem". Oczywiście blokady nie ma. Widziałem film o czyszczeniu głowicy w odkurzaczu innego producenta (także lds) ze strony 9 tego wątku, ale i to nie pomaga. Problem jest spory, bowiem gwarancji nie ma, a cześć zamienna na dzisiaj to koszt 400zl. Ktoś spotkał się z taką usterką, potrafi pomoc?
×
×
 • Create New...