Jump to content

bossek35

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bossek35's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Już telefon mam odblokowany dzięki kontaktowi z supportem Xiaomi przeprowadzonemu przez https://error24.pl/serwis/ . Pracują tam w Białymstoku dobrzy i niedrodzy fachowcy biegle znający język angielski. Listę suportów Xiaomi znajdziecie pod tym linkiem: http://www.mi.com/en/contact/ Najbardziej pomocny okazał się support z Hong Kongu e-mail: [email protected] Niektóre supporty wogle zignorowały maile. U innych normą było niezbyt szybkie odpisywanie a żeby odblokować telefon potrzebne było wymienić kilka maili i dlatego 5 dni zeszło. Acid: ciekaw jestem jaki to dobry adres że to trwało 20 minut. Ale najlepszym wyjściem jest niedopuszczenie do takich sytuacji, więc radzę wszystkim jak chcecie usunąć Mi account to najpierw usuńcie te konto z urządzeń a dla pewności dobrze by było usunąć urządzenia z konta. Problem istnieje już od jakiegoś czasu i był opisywany na angielskojęzycznych forach: https://xiaomi.eu/community/threads/device-locked-by-deleted-mi-account.34056/ https://www.reddit.com/r/Android/comments/5cxmvo/psa_dont_delete_your_mi_account_without_logging/
 2. Oddałem telefon do serwisu. Powiedzieli że prawdopodobnie da się go odblokować poprzez kontakt z support Xiaomi w języku angielskim, ale może zejść nawet tydzień.
 3. Usunąłęm konto Xiaomi na laptopie a wcześniej nie wylogowałem się z tego konta na telefonie Xiaomi Mi6 ROM Global. Zaczęły mi przychodzić powiadomienia o błędzie w logowaniu na konto Xiaomi w związku z tym zrobiłem hard reset i zablokowali mi urządzenie Telefon pochodzi z chińskiej dystrybucji, a nie z jakiegoś przestępstwa. Mam do niego papiery z numerami IMEI.
×
×
 • Create New...