dr0o2o

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About dr0o2o

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A może: http://www.jayceooi.com/xiaomi-bluetooth-audio-receiver-review/ Sam posiadam i rzeczywiście daje radę napędzić ath-m50x.
 2. dr0o2o

  Szkło dla Mi6

  Po kilku dniach zająłem, bo: - słabo się przykleiło i dostał się kurz między wyświetlacz a szkło - dotyk ekranu przypominał momentami ten z telefonów z panelem rezystancyjnym, trzeba było przydusić żeby załapało Byłem zaskoczony jak łatwo to szkło odeszło od ekranu, teraz się nie dziwię że komuś samo odskoczyło Może mi się trafił egzemplarz z jakiejś trefnej serii, nie wiem.
 3. dr0o2o

  Szkło dla Mi6

  Kupiłem to szkło i faktycznie ładnie pasuje. Na minus degradacja kolorów, szczególnie w dziennym świetle, czarny zrobił się szary :/ Ogólnie tak, jakby wszystko wyblakło. Przy wyłączonym ekranie widać punkty z panelu dotykowego. Ocenionym to szkło jako coś za coś, ochrona kosztem jakości wyświetlania. Czy są takie szkła z ramką i klejem na całej powierzchni? Może ktoś się orientuje.
 4. Dzięki za sugestie. Problem tkwił w telewizorze, odłączenie i ponowne podłączenie do prądu pomogło. Temat do zamknięcia.
 5. Witam, Mam problem z wyświetlaniem bezprzewodowym na tv. Telewizor to Samsung ue50j6240. Urządzenia widzą się wzajemnie i co ciekawe, to wyświetlanie działało i nagle przestało. Nie działa przesyłanie ekranu systemowe i z appki cda.pl. Teraz przy próbie łączenia wyskakuje komunikat na tv "Łączenie z..." I się nie łączy. Na telefonie pojawia się możliwość połączenia z tv ale przy próbie połączenia po pewnym czasie znika. Z dziwnych rzeczy zaobserwowałem jeszcze, że pojawia się również telewizor sąsiada, jak to możliwe jak nie są w tym samym wifi? Nie są na bank, sprawdzałem na routerze. Soft to 7.7.20.