Jump to content

jhosef

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About jhosef

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4X
 1. Oczywiście brak. Po prostu grałem. Jak rzucił komunikatem to schłodziłem go od razu wentylatorem jaki mam na biurku. Gra Hawk, grałem może 15 minut. Gra nie spowalniała, jakby zaczęła to bym się zastanawiał. Nic szczególnego nie było. Żaden proces poza grą nie był obciążający. Wifi Nie Nic, nie używam tego typu rzeczy. Temp umiarkowana, około 20 stopni. Mam ustawione na auto na 2/3 Jest to o tyle dziwne, że wówczas grałem dość krótko, zazwyczaj przy graniu bardziej męczę telefon. Telefon od razu po
 2. Mój telefon ostatnio rzucił komunikatem, że jest za ciepły. Tak w sumie po graniu w jakąś gierkę. A teraz zauważyłem plamę na wyświetlaczu. Znam te plamy. Robią się po przegrzaniu. Jak podchodzi do tego producent w kwestiach reklamacyjnych?
 3. Ale jak ustawiam domyślną na służbową to jej do...uja wyłączyć nie mogę. Czasem - nie codziennie wyłączam służbową kartę. Na pewno na weekendy. A ten durny dual sim nie pozwala wyłączyć domyślnej karty... No przecież to trzeba zrobić świadomie, nie da się jej wyłączyć przypadkiem... I muszę najpierw odznaczyć ją jako domyślą dopiero później mogę ją wyłączyć a po właczeniu pamiętać aby zaznaczyć ją jako domyślą. Toć to porąbane jest.
 4. Panowie, trafiłem na ten temat. Mam podobny problem ale z Redmi 4X. Zestaw BT Premium Skoda. Dźwięk co pewien czas - raz na minutę, czasem częściej zaczyna przerywać jakby zasięg BT tracił na kilka sekund. Jest to na dyle mocne, że uciązliwe w użytkowaniu. Zauważyłem, że z niektórymi osobami mogę rozmawiać w miarę bezproblemowo, z innymi jest znacznie ciężej. Ale to mogą też być jakieś zmienne środowiskowe a dla mnie tylko tak odbierane. Czy jest jakieś rozwiązanie problemu? MIUI Globalal Stab 8.2.10.0 Redmi 4X z polskiej dystrybucji.
 5. Szczerze? Mamy w Play telefony firmowe. Rwie dźwięk w centrum Gdańska. U mnie pod blokiem mam full zasięg a często z kolegą nie mogłem się dogadać. Dźwięk ginął na kilka sekund na różnych telefonach. Standardem jest to, że często ani ja, ani dzwoniący do mnie nie mają sygnału wybierania numeru. Od razu głos. To jest ten zasięg 4 sieci... Miałem to na samsungu, Meizu, Huawai P8 Lite itp.
 6. Mam od pewnego czasu Redmi 4X. Używam go na dwie karty sim, jedna prywatna, druga służbowa. Dotychczas używałem Meizu m2 Note i tam "oprogramowanie" dual sim działało pierdyliard razy lepiej niż w Xiaomi. Tu jest to absolutnie do 4 liter. O czym mowa: Wariant 1 - brak domyślnej karty sim Dzwoni zawsze z jedynki jeśli dzwonię po raz pierwszy co prawda pyta się z licznikiem - ok. Ktoś dzwoni do mnie na np nr 2 - oddzwaniam podpowiada się domyślnie 1. Nie było by to tragiczne, gdyby to samo nie działo się przez zestaw głośnomówioący. Wówczas praktyc
×
×
 • Create New...